МЕНЮ


13:21

Ідея встановлення в обласному онкологічному диспансері та обласній дитячій лікарні суперсучасного інтерактивного обладнання для психологічної допомоги та реабілітації хворих дітей належить координаторам соціальних та креативних проектів "Рух життя" Марині Булатовій та Анні Бічкалюк.

переглядів: 561
13:17

Ситуація із захворюваністю на ГРВІ в Кіровограді відносно стабільна. У жовтні – листопаді грипу зареєстровано не було. Але медики прогнозують, що нас чекають дві хвилі грипу: в третій декаді грудня та наприкінці січня – на початку лютого наступного року.

переглядів: 632
12:54

Питання створення в нашій області єдиної служби екстреної медичної допомоги обговорювали медичні працівники, керівники міських та центральних районних лікарень під час наради з питань реформування медичної галузі, яку провела заступник голови облдержадміністрації Галини Пастух.

переглядів: 859
12:49

Надії Момот (у дівоцтві – Переверзєвій) із села Губівки Компаніївського району, яка народилася 23 березня 1923 року, в житті довелося зазнати чимало знегод і лиха. Та найстрашнішим був голод 1932 – 1933 років.

переглядів: 640
12:29

13–16 листопада в Білій Церкві проходив Міжнародний турнір з художньої гімнастики "Принцеса Либідь", в якому взяли участь 28 команд (156 спортсменів) з України, Росії, Молдови та Білорусі, у тому числі шестеро учнів ДЮСШ № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради. Вихованка спортивної школи № 3 Катерина Місюк завоювала на турнірі бронзову медаль.

переглядів: 574
12:22

Усього два місяці минуло з початку нового навчального року, а викладачі Кіровоградської музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса вже приймають листи вдячності за самовіддану працю.

переглядів: 3136
12:13

Зрілість і моральність людської спільноти визначаються її ставленням до людей похилого віку, дітей, осіб з обмеженими фізичними можливостями. Кіровоградці в усі часи проявляли чуйність та гуманність до людей, які потребують додаткової уваги суспільства. Тому не випадково з 5 листопада по 3 грудня в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості триває місячник сприяння зайнятості інвалідів під гаслом "Життя без обмежень"

переглядів: 515
12:02

20 листопада набрав чинності новий Кримінальний процесуальний кодекс України. Експерти відзначають, що вітчизняне кримінально-процесуальне право ніколи раніше не змінювалося так радикально, як цього разу.

переглядів: 481
11:56

Кримінальна справа стосовно Євгена Василенка та ще кількох чоловік, обвинувачених у створенні злочинної організації, шахрайствах, фіктивному підприємництві та легалізації доходів, отриманих незаконним шляхом, надійшла недавно до Ленінського районного суду для розгляду по суті.

переглядів: 432
« 1 2 3 4 5 ... 10 11 12 »
pgt 0.4232 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua