МЕНЮ


13:07

З лютого по квітень цього року кіровоградка Тетяна С. працювала касиром-експертом в одному з місцевих ломбардів. За цей час вона привласнила кілька десятків тисяч гривень, що належали установі.

переглядів: 674
13:01

Дивна історія стала недавно предметом прокурорського розслідування в Кіровограді. Місцева жителька попросила знайомого міліціонера посприяти у помилуванні злочинців, які обікрали її, а коли правоохоронець погодився і взяв у неї гроші за допомогу, то його одразу ж затримали співробітники міліцейського відділу внутрішньої безпеки. Виникає запитання: чи не вона ж на нього і заявила? Та про все по порядку.

переглядів: 583
12:52

У претензіях колишнього співробітника одного з райвідділів міліції Кіровограда, назвемо його Петренком, до обласного управління МВС розбирався недавно окружний адміністративний суд. Петренко просив зобов’язати облУМВС поновити його на посаді дільничного, оплатити вимушений кількамісячний прогул та компенсувати моральну шкоду, заподіяну звільненням з улюбленої роботи.

переглядів: 827
12:38

Працівники управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в області викрили трьох кіровоградців віком від 24 до 29 років, які займалися виготовленням та збутом метамфетаміну.

переглядів: 686
12:33

До міліції звернулася 39-річна жителька Кіровограда Наталія з проханням розшукати шахрая, який видурив у неї майже дві тисячі гривень.

переглядів: 644
12:30

Кіровський райсуд Кіровограда розглянув кримінальну справу стосовно місцевого жителя, який третього березня цього року поцупив дитячу коляску з під’їзду багатоквартирного будинку.

переглядів: 487
11:59

На Кіровоградщині розпочався місячник добровільної здачі зброї в органи внутрішніх справ. Акція триватиме до 30 листопада.

переглядів: 639
11:48

Майже двогодинним концертом в обласній філармонії відзначили шостого листопада 40-річчя свого колективу музиканти одного з найстаріших філармонійних камерних оркестрів України – камерного оркестру "Концертіно" під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Наталії Хілобокової.

переглядів: 693
11:30

В обласній універсальній науковій бібліотеці Д. Чижевського відкрилася персональна виставка робіт з полімерної глини Вікторії Щербакової "Полімерна глина: світ прикрас".
В обласній універсальній науковій бібліотеці Д. Чижевського відкрилася персональна виставка робіт з полімерної глини Вікторії Щербакової "Полімерна глина: світ прикрас".

переглядів: 3366 / коментарі (1)
« 1 2 3 ... 8 9 10 11 12 »
pgt 0.43037 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua