МЕНЮ


17:09

Уже тиждень в Україні діє новий Кримінальний процесуальний кодекс. Поки правоохоронці та судді вправляються в його застосуванні, суспільство "переварює" оприлюднену у ЗМІ інформацію про небезпечність нововведення. Газета "Закон & Бізнес" спробувала розібратися, чи такий вже страшний цей кодекс.

переглядів: 662
17:08

Працівники Кіровського відділу міліції затримали 47-річного кіровоградця Д., запідозривши його у вбивстві земляка. Що цікаво, Д. сам же і повідомив у міліцію про загибель людини.

переглядів: 755
16:43

У середу вранці у місті Знам’янці підірвали банкомат, розташований при вході в районний Будинок культури. На щастя, люди не постраждали.

переглядів: 529
16:42

У причинах подорожання курячих яєць, яке відбулося у вересні нинішнього року в торговельних мережах Кіровограда, розбиралося територіальне управління Антимонопольного комітету України області.

переглядів: 589
16:41

Працівники Кіровоградського міськвідділу міліції затримали 29-річного жителя Маловисківського району, який скоїв два напади в обласному центрі.

переглядів: 656
16:21

Територіальне відділення Антимонопольного комітету України в Кіровоградській області викрило ТОВ "Тестіфуд" (Вінниччина) в обмані споживачів.

переглядів: 626
16:18

Органи прокуратури Кіровоградщини продовжують розбиратися у скаргах підприємців на працівників контролюючих органів. Кілька місяців тому в прокуратурах по всій Україні запроваджено "гарячі" телефонні лінії, скористатися якими рекомендується усім, хто зазнав утисків з боку контролерів. У ряді випадків претензії підприємців прокурори визнали обґрунтованими.

переглядів: 671
16:14

У понеділок у Кіровограді вперше побував відомий український письменник Андрій Курков, який презентував свою нову книжку "Львівська гастроль Джимі Хендрікса".

переглядів: 1385
16:07

Хочу через газету висловити подяку працівникам мережі крамниць “Економ-клас”.
Добре пам’ятаю свої перші враження від одного зі згаданих магазинів, коли там мене з привітною усмішкою зустрів охоронець. Незважаючи на заповненість крамниці покупцями, до мене підійшла дівчина і запропонувала свою допомогу. Поділившись з продавцем-консультантом Лідою (її ім’я встигла прочитати на бейджику) своїм бажанням придбати собі стильну брендову кофтину, я дуже швидко вже тримала в руках те, що хотіла. Бачила, як ввічливо та уважно спілкувалася із літньою жіночкою продавець-консультант Тетяна, як відповідально поставилася до прохання покупця підібрати їй одяг – аби личив і недорогий був.

переглядів: 779
« 1 2 3 ... 10 11 12 »
pgt 0.45707 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua