МЕНЮ


16:09

Чим ближче до Нового року, тим частіше народ зазирає у гороскопи. І, як правило, – в гороскопи на рік наступний, аби дізнатися, що ж приготували зірки на вже не далеке майбутнє.
Ми вирішили відступити від цього правила і спершу перевірити, чи не брехали нам астрологи, коли давали прогнози на рік Чорного Дракона, що зараз добігає кінця. Зізнаємося, ми були вражені тим, як точно збіглися їхні передбачення з подіями, які сталися в житті нашого обласного центру.

переглядів: 1930
16:07

2013 рік Кіровоград зустріне з новим міським бюджетом. На другому засіданні 21-ї сесії міської ради депутати Кіровоградської міської ради прийняли його майже одностайно.

переглядів: 1051
16:01

Днями у приміщенні Кіровоградської міської ради підбили підсумки конкурсу відеофільмів творчої молоді "Моє креативне місто" й нагородили переможців.

переглядів: 1329
15:40

Ось уже два тижні у залі центрального відділення філії Кіровоградської дирекції УДППЗ "Укрпошта" діє нова форма обслуговування споживачів під назвою "Електронна черга". Варто зазначити, що запровадженням новітніх технологій з метою покращення обслуговування населення на цьому підприємстві займаються досить активно. Електронні системи вже діють майже в усіх великих містах України, кількох обласних центрах. Ось тепер черга дійшла до Кіровограда.

переглядів: 1411
15:25

Ряд доручень щодо виконання урядових розпоряджень про оперативне реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами протягом зими, отримали підрозділи виконавчих органів Кіровоградської міської ради за результатами засідання міського оперативного штабу, який опікується цими питаннями.

переглядів: 1235
15:18

У Кіровоградській обласній лікарні почала працювати нова система водоочищення, яка забезпечить більш ефективне лікування хворих, котрим призначена процедура гемодіалізу.

переглядів: 1421
14:59

У доброму настрої зустрічає Новий рік колектив кіровоградської міської лікарні швидкої медичної допомоги. У 2012 році трудові досягнення стали підставою для занесення колективу лікарні на міську Дошку пошани, а 60-річний ювілей закладу дав новий поштовх його подальшому розвитку.

переглядів: 1366
14:34

2012 року відбулося збільшення вартості наданих банківською системою області кредитів як у національній, так і в іноземній валюті. Про це повідомив на прес-конференції керівник управління Національного банку України в Кіровоградській області Віктор Томашин.

переглядів: 1313
14:28

У спорткомплексі олімпійського резерву "Святошине" (м. Київ) відбувся чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства "Україна" з волейболу серед працівників промислової сфери та транспорту. Збірну Кіровоградської області, яка взяла участь у турнірі, було сформовано на базі волейбольної команди ПАТ "Кіровоградобленерго". Всього у чемпіонаті брали участь представники восьми областей України.

переглядів: 1232
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.29429 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua