МЕНЮ


10:58

24 грудня 2012 року Президент України Віктор Янукович підписав Указ № 726/2012 про реорганізацію Міністерства надзвичайних ситуацій та Державної інспекції техногенної безпеки України у Державну службу надзвичайних ситуацій. Це центральний орган виконавчої влади, що підпорядковується Кабінету Міністрів України. Діяльність Служби координуватиме Міністр оборони України.

переглядів: 936
13:42

ВАТ "Кіровоградгаз" попереджає вас, що з початком опалювального сезону зростає кількість випадків отруєння чадним газом, викликаних необережним поводженням з опалювальними системами, газовими приладами. Чадний газ не має кольору та запаху, його накопичення в приміщенні відбувається унаслідок недостатньої кількості кисню, поганої роботи витягів, нечищених димарів, неповного згорання палива, що містить вуглець. У закритих, погано провітрюваних приміщеннях з автономним опаленням про небезпеку чадного газу може свідчити наявність кіптяви, задимленості, жовтого полум’я пальників. А сильний головний біль, слабкість, запаморочення, туман перед очима, нудота – ознаки того, що концентрація газу досягла критичного рівня, і може призвести до загибелі людей.

переглядів: 1085
17:07

Незабаром на гуманітарному корпусі Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка на вулиці Шевченка, 1 буде встановлено меморіальну дошку вченому та письменнику Леоніду Куценку, який тут працював до своєї загибелі. Дозвіл на це виконавчий комітет міської ради надав Кіровоградській обласній організації Національної спілки письменників України.
* * *

переглядів: 1061
13:53

Із 1 січня 2013 року набирає чинності Закон України від 16 жовтня 2012 року № 5455-VІ «Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», який змінює пропорції розподілу єдиного внеску по державних соціальних фондах (їх в Україні чотири: Пенсійний фонд та три Фонди загальнообов’язкового державного соціального страхування – у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності; на випадок безробіття; від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності).

переглядів: 2097
17:07

Нинішній бюджетний рік був достатньо складним для Кіровограда, не обіцяє бути легким й рік наступний. Однак, незважаючи на це, чимало зроблено у різних галузях життєзабезпечення міста, багато заплановано й на найближче майбутнє. Таким був рефрен прес-конференції міського голови Олександра Саінсуса, який розповів журналістам про основні показники соціально-економічного розвитку Кіровограда у 2012 році та міський бюджет на 2013 рік.

переглядів: 1043
1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.28949 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua