МЕНЮ


18:29

Як уже повідомляла "ВГ", в квартирі 82-річної кіровоградки інваліда війни Юлії Сандул 28 серпня запрацювало автономне опалення, яке було встановлено за кошти міського бюджету.

переглядів: 877
18:27

Першого червня цього року в Україні стартував пілотний проект державного регулювання цін на лікарські засоби для осіб з гіпертонічною хворобою. А наприкінці листопада кіровоградцям почали виписувати рецепти на такі медпрепарати.

переглядів: 938
18:02

Напередодні Міжнародного дня інвалідів представники Кіровоградської міської ради завітали до кількох організацій людей з обмеженими фізичними можливостями.
Кіровоградську територіальну первинну організацію Українського товариства сліпих відвідали заступник міського голови Сергій Дьячук та начальник міського відділу соціальної підтримки населення Юлія Вовк.

переглядів: 686
18:00

Відразу на п’ятьох соціально важливих об’єктах Кіровограда завершуються капітальні ремонти, які виконуються за кошти державного та міського бюджетів.

переглядів: 875
15:45

У вівторок опівдні на подвір’ї будинку №20, корпус 1 на вулиці Попова в Кіровограді мешканці багатоповерхівки не дали будівельникам розпочати будівництво аптеки на місці дитячого майданчика.

переглядів: 1024 / коментарі (3)
15:27

У січні – жовтні цього року в області травми на виробництві отримали 106 працівників, що на тринадцять осіб менше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомив на прес-конференції в ОДА начальник територіального управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки в Кіровоградській області Володимир Береславський.

переглядів: 840
15:25

Принцип, коли справи не розходяться з обіцяним, основний в характері депутата Кіровоградської міської ради Вадима Дриги. Як результат – чимало добрих справ, які він зробив для жителів свого виборчого округу – мікрорайону Масляниківка.

переглядів: 595
15:15

На часі – вжиття активних заходів щодо недопущення в Кіровограді спалахів африканської чуми свиней та сказу серед тварин.

переглядів: 786
14:59

З кожним роком кількість бажаючих замінити старі вікна на сучасні пластикові збільшується. "Склопакети" і тепло в квартирі збережуть, і від протягів та шуму з вулиці захистять. Попит, як відомо, народжує пропозицію, яка сьогодні в цій сфері, здається, його вже перевищує – фірм, що спеціалізуються на послугах зі встановлення вікон, в обласному центрі дуже багато. Проте, на жаль, є серед них і з підмоченою репутацією або й шахраї чистої води…

переглядів: 940
1 2 »
pgt 0.46371 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua