МЕНЮ


16:32

Уже понад десяток років Ленінська районна у місті Кіровограді рада проводить огляди-конкурси на кращий квартальний комітет та кращі будинки квартальних комітетів, КРЕПів, ЖЕКів, ЖБК. Підбиття підсумків цьогорічного заходу відбулось в урочистій обстановці у приміщенні міської ради за участі міського голови Олександра Саінсуса, голови Ленінської районної у місті Кіровограді ради Валерія Заботкіна, членів виконкому райради, представників депутатського корпусу, широких кіл громадськості.

переглядів: 986
16:31

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення «Про утримання вулиць та доріг міста Кіровограда в осінньо-зимовий період 2012 – 2013 року».

переглядів: 990
16:30

Виконавчий комітет міської ради учора на своєму засіданні прийняв рішення щодо проведення ремонтів у помешканнях чотирьох кіровоградців, які, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», мають право на відповідні пільги з боку держави.

переглядів: 783
16:28

У серпні в Україні розпочався процес реформування української санітарно-епідеміологічної служби. З нового року санітарно-епідеміологічних станцій вже не існуватиме.

переглядів: 3444 / коментарі (1)
16:27

Сильний снігопад, який накрив наше місто на початку тижня, здавалось, мав би завдати клопоту мешканцям. Однак цього не сталось – комунальні служби активно включились у розчищення вулиць та основних транспортних магістралей.

переглядів: 868
11:58

6 грудня 2012 року відбулося розширене засідання Громадської ради при Кіровоградській митниці під головуванням Голови Ради Дмитра Швеця. На зборах також були присутні представники Кіровоградської митниці. На порядку денному були питання переобрання Голови та складу Правління Громадської ради, а також обговорення проблемних питань, пов’язаних із здійсненням митних формальностей.

переглядів: 665
09:36

З 1 січня 2013 вступає в дію стаття 265 Податкового кодексу України про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Відповідно до цієї норми платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі не резиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості.

переглядів: 1099
pgt 0.26902 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua