МЕНЮ


14:52

Сьомого грудня, у День місцевого самоврядування, у Кіровоградській міській раді відбулись урочистості з нагоди свята, під час яких працівників та депутатів органів місцевого самоврядування привітали міський голова Олександр Саінсус і секретар міської ради Ігор Волков.

переглядів: 676
14:45

Минулої суботи урочисто відкрито оновлений спортзал факультету фізичного виховання КДПУ ім. В.Винниченка.
Капітально відремонтований за 2,5 мільйона гривень, наданих ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "Велта", спортивний зал відтепер буде тренувальною та ігровою базою для трьох професійних баскетбольних команд міста – вищолігівських БК "Кіровоград" (чоловіки) і БК "Єлисавет-баскет" (жінки) та першолі- гівського БК "Кіровоград-2".

переглядів: 721
14:40

З метою підвищення безпеки дорожнього руху по вулиці Героїв Сталінграда, зокрема зменшення випадків травмування пішоходів під час переходу проїжджої частини зазначеної вулиці біля ЗАТ "НВП "Радій" однойменну зупинку громадського транспорту перенесено ближче до регульованого пішохідного переходу (перехрестя вул. Героїв Сталінграда та Курганної).

переглядів: 625
14:32

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення "Про утримання вулиць та доріг міста Кіровограда в осінньо-зимовий період 2012 – 2013 року".

переглядів: 838
14:13

Сотня учнів та 18 викладачів музичної школи № 2 ім. Юлія Мейтуса стали переможцями відомого за межами України V Відкритого Міжнародного фестивалю-конкурсу "Золота ліра", який пройшов 8–10 грудня у Дніпропетровську.

переглядів: 785
14:10

Кіровоград як обласний центр є не лише номінальною столицею краю, а й фактичною його пуповиною. Саме тому економічний, науковий, культурний розвиток нашого міста є локомотивом для такого ж розвитку всієї області. Про те, яким чином стратегія розвитку Кіровограда до 2020 року зможе стати зразком для стратегії розвитку всієї Кіровоградщини, розповідає перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух

переглядів: 771
13:49

Шостого грудня в обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди 50-річчя кіровоградського комунального закладу "Навчально-виховне об’єднання № 32 "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр "Школа мистецтв".

переглядів: 910
13:39

Нинішнього року за кошти державного бюджету придбано вісім квартир для учасників ліквідації та потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. На це виділено 1,8 мільйона гривень. Така інформація прозвучала на прес-конференції в ОДА, під час якої із журналістами спілкувалися начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Володимир Жук, перший заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров та заступник начальника головного управління Пенсійного фонду в Кіровоградській області Олена Романченко.

переглядів: 817
13:19

На останньому цьогорічному засіданні молодіжної ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради її члени – представники громадських організацій та актив органів студентського самоврядування ВНЗ міста – вирішили відвідати у День святого Миколая з подарунками відділення для дітей-сиріт обласної дитячої лікарні.

переглядів: 824
1 2 3 »
pgt 0.45183 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua