МЕНЮ


16:03

У вівторок в облдержадміністрації вручили ордери на квартири одинадцятьом пільговикам різних категорій.

переглядів: 1005
15:59

Відкриття центру управління нарядами міліції, або, як його назвали самі правоохоронці, "ЦУНАМІ", відбулося днями в Кіровоградському міському відділі обласного управління МВС. Ознайомлювалися з дивом техніки голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін, кіровоградський міський голова Олександр Саінсус та місцеві журналісти.

переглядів: 916
15:52

На цьому наголосив під час науково-практичної конференції, яка відбулася в Кіровограді, директор департаменту інженерно-технічного забезпечення Міністерства аграрної політики та продовольства України Олександр Григорович.

переглядів: 1073
14:23

Віталій Чернов прийшов на службу в міліцію цілком сформованою людиною – у 27 років.

переглядів: 995
14:19

Добігає кінця ера бюро технічної інвентаризації як органів, що реєструють нерухомість. З наступного року за ними залишаться лише функції з проведення технічної інвентаризації, а реєструвати право власності на нерухомість будуть нотаріуси – як державні, так і приватні.

переглядів: 1041
13:58

1 грудня 2012 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань удосконалення діяльності прокуратури". Серед змінених ним актів – і Закон "Про прокуратуру".

переглядів: 879
13:52

Із середини грудня до Кіровограда завітали вже справжні, як для нашого клімату, морози (за -10 градусів) з поривами вітру час від часу більш як 15 метрів на секунду. Про те, яким чином позначається така погода на людях і якою є допомога потерпілим від холоднечі, розповідає начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради Сергій Коваленко

переглядів: 840
13:35

В обласному краєзнавчому музеї відкрито виставку "Новий рік на поштових листівках" із зібрання кіровоградського філокартиста Юрія Тютюшкіна, на якій представлені поштівки дорадянського та радянського часу (кінець XIX – друга половина ХХ століть), присвячені Новому рокові та Різдву Христовому.

переглядів: 1691
13:25

Щороку лісівники області пропонують придбати жителям Кіровоградщини новорічні ялини та сосни, вирощені спеціально для цього на плантаціях, тому їх зрубування не завдає жодної шкоди лісовим насадженням.

переглядів: 982
pgt 0.29328 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua