МЕНЮ


14:23

Віталій Чернов прийшов на службу в міліцію цілком сформованою людиною – у 27 років.

переглядів: 881
14:19

Добігає кінця ера бюро технічної інвентаризації як органів, що реєструють нерухомість. З наступного року за ними залишаться лише функції з проведення технічної інвентаризації, а реєструвати право власності на нерухомість будуть нотаріуси – як державні, так і приватні.

переглядів: 946
13:58

1 грудня 2012 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань удосконалення діяльності прокуратури". Серед змінених ним актів – і Закон "Про прокуратуру".

переглядів: 733
13:52

Із середини грудня до Кіровограда завітали вже справжні, як для нашого клімату, морози (за -10 градусів) з поривами вітру час від часу більш як 15 метрів на секунду. Про те, яким чином позначається така погода на людях і якою є допомога потерпілим від холоднечі, розповідає начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради Сергій Коваленко

переглядів: 758
13:35

В обласному краєзнавчому музеї відкрито виставку "Новий рік на поштових листівках" із зібрання кіровоградського філокартиста Юрія Тютюшкіна, на якій представлені поштівки дорадянського та радянського часу (кінець XIX – друга половина ХХ століть), присвячені Новому рокові та Різдву Христовому.

переглядів: 1573
13:25

Щороку лісівники області пропонують придбати жителям Кіровоградщини новорічні ялини та сосни, вирощені спеціально для цього на плантаціях, тому їх зрубування не завдає жодної шкоди лісовим насадженням.

переглядів: 803
14:52

Сьомого грудня, у День місцевого самоврядування, у Кіровоградській міській раді відбулись урочистості з нагоди свята, під час яких працівників та депутатів органів місцевого самоврядування привітали міський голова Олександр Саінсус і секретар міської ради Ігор Волков.

переглядів: 666
14:45

Минулої суботи урочисто відкрито оновлений спортзал факультету фізичного виховання КДПУ ім. В.Винниченка.
Капітально відремонтований за 2,5 мільйона гривень, наданих ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "Велта", спортивний зал відтепер буде тренувальною та ігровою базою для трьох професійних баскетбольних команд міста – вищолігівських БК "Кіровоград" (чоловіки) і БК "Єлисавет-баскет" (жінки) та першолі- гівського БК "Кіровоград-2".

переглядів: 719
14:40

З метою підвищення безпеки дорожнього руху по вулиці Героїв Сталінграда, зокрема зменшення випадків травмування пішоходів під час переходу проїжджої частини зазначеної вулиці біля ЗАТ "НВП "Радій" однойменну зупинку громадського транспорту перенесено ближче до регульованого пішохідного переходу (перехрестя вул. Героїв Сталінграда та Курганної).

переглядів: 605
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.42589 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua