МЕНЮ


14:32

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення "Про утримання вулиць та доріг міста Кіровограда в осінньо-зимовий період 2012 – 2013 року".

переглядів: 819
14:13

Сотня учнів та 18 викладачів музичної школи № 2 ім. Юлія Мейтуса стали переможцями відомого за межами України V Відкритого Міжнародного фестивалю-конкурсу "Золота ліра", який пройшов 8–10 грудня у Дніпропетровську.

переглядів: 779
14:10

Кіровоград як обласний центр є не лише номінальною столицею краю, а й фактичною його пуповиною. Саме тому економічний, науковий, культурний розвиток нашого міста є локомотивом для такого ж розвитку всієї області. Про те, яким чином стратегія розвитку Кіровограда до 2020 року зможе стати зразком для стратегії розвитку всієї Кіровоградщини, розповідає перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух

переглядів: 757
13:49

Шостого грудня в обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди 50-річчя кіровоградського комунального закладу "Навчально-виховне об’єднання № 32 "Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, позашкільний центр "Школа мистецтв".

переглядів: 890
13:39

Нинішнього року за кошти державного бюджету придбано вісім квартир для учасників ліквідації та потерпілих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. На це виділено 1,8 мільйона гривень. Така інформація прозвучала на прес-конференції в ОДА, під час якої із журналістами спілкувалися начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Володимир Жук, перший заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення ОДА Олександр Догаров та заступник начальника головного управління Пенсійного фонду в Кіровоградській області Олена Романченко.

переглядів: 816
13:19

На останньому цьогорічному засіданні молодіжної ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради її члени – представники громадських організацій та актив органів студентського самоврядування ВНЗ міста – вирішили відвідати у День святого Миколая з подарунками відділення для дітей-сиріт обласної дитячої лікарні.

переглядів: 802
13:16

З метою посилення соціального захисту учасників бойових дій та інвалідів ІІ – ІІІ груп періоду Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 років, яким виповнилося 85 років, Президент України підписав Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", який набирає чинності з 1 січня 2013 року.

переглядів: 607
13:06

Усередині листопада в Москві відбулася IX Міжнародна олімпіада з російської мови для учнів шкіл з російською мовою навчання держав – учасниць СНД і країн Балтії, в якій взяла участь й одинадцятикласниця Кіровоградської гімназії № 9 Любов Якимчук – переможниця четвертого етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури, яка проходила наприкінці березня в Севастополі.

переглядів: 534
13:03

Наступного року 12 квітня виповниться 125 років від дня народження відомого піаніста й педагога, публіциста й музично-суспільного діяча уродженця нашого міста Генріха Нейгауза.

переглядів: 567
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.42476 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua