МЕНЮ


12:56

Восьмого грудня у Кіровоградському художньо-меморіальному музеї імені Олександра Осмьоркіна відбулося вшанування лауреатів обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна 2012 року, яке припало на 120-річчя майстра пензля.

переглядів: 601
12:29

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості наполегливо працює у напрямку забезпечення адресної роботи з кожним роботодавцем. Сучасні можливості державної служби зайнятості викликають зацікавленість у співпраці, до якої з кожним роком залучається все більше роботодавців. Вони отримують широкий спектр соціальних послуг служби зайнятості, зокрема підбір необхідних працівників, організація професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця, допомога в організації громадських робіт, надання дотації роботодавцю для працевлаштування безробітних, що є фінансовою підтримкою, стимулює до розширення виробництва та створення нових робочих місць.

переглядів: 549
12:18

“Судебно-юридическая газета” вирішила розвінчати міфи, які виникли у зв’язку із набранням 20 листопада чинності новим Кримінальним процесуальним кодексом України. У тому числі – міф про те, що правоохоронці тепер мають заносити до Єдиного реєстру досудових розслідувань усі без винятку заяви громадян і негайно починати розслідування за ними, тобто проводити допити, обшуки, вилучення тощо.

переглядів: 854
12:09

У видурюванні автомобілів обвинувачують кіровоградця Н. Ось як його афери описані в матеріалах кримінальної справи, що розслідується Кіровським відділом міліції.

переглядів: 687
12:06

З цього місяця стала простішою процедура відчуження й реєстрації транспортних засобів. До того ж, відмінено сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при другій реєстрації автомобіля. Однак перша реєстрація коштовних авто подорожчала, зазначає газета "Закон & Бізнес".

переглядів: 654
11:55

У Кіровському районному суді обласного центру завершився розгляд кримінальної справи стосовно кіровоградця, працівника місцевої банківської установи, обвинуваченого в "збуті інформації з обмеженим доступом".

переглядів: 583
11:26

Працівникам державтоінспекції заборонили вмикати спеціальні сині світлові сигнальні пристрої (проблискові маячки) для профілактики та попередження порушень Правил дорожнього руху.

переглядів: 647
11:15

У ніч на 18 серпня нинішнього року в обласну лікарню було доставлено 21-річну жительку Кіровограда Євгенію з діагнозом "ножове поранення грудної клітки, ушкодження правої легені". Потерпілу врятували. Нещодавно у Кіровському районному суді ухвалили вирок кривднику цієї дівчини.

переглядів: 630
11:03

У зв’язку із набранням чинності новим Кримінальним процесуальним кодексом України поширилися чутки про ускладнення процедури видачі тіла померлої людини. У прокуратурі стверджують, що це неправда.

переглядів: 718
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.42512 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua