МЕНЮ


14:24

Лікарі стверджують, що кількість їхніх пацієнтів суттєво – у рази(!) – зростає після тривалих новорічних свят. Причому пацієнтів важких, яких доправляє до шпиталів "швидка" та котрих задля порятунку часто доводиться екстрено оперувати. Від надмірностей застілля у людей загострюються хронічні хвороби, трапляються напади холециститу, панкреатиту, сечо- та жовчнокам’яної або виразкової хвороб, ішемії, “стрибає” тиск тощо.

переглядів: 795
13:17

Міліція викрила 36-річну жительку Кіровограда, яка під виглядом продажу дитячих товарів видурила близько 30 тисяч гривень у легковірних користувачів інтернету. Її жертвами ставали, як правило, молоді мами.

переглядів: 707
12:48

У Кіровському районному суді Кіровограда розпочато розгляд кримінальної справи стосовно працівника міліції, котрий украв близько 15 кілограмів марихуани, яка знаходилася за місцем його служби як речовий доказ.

переглядів: 628
12:46

Близько десяти тисяч старовинних речей з Кіровоградщини, Вінниччини, Чернігівщини, Черкащини є у зібранні нашого земляка Володимира Нагорного – колекціонера речей старого українського побуту. Можливість ознайомитися з унікальними експонатами з його колекції кіровоградці отримали завдяки виставці "Розмаїття українського побуту", що відкрилася нещодавно в приватній галереї "Єлисаветград".

переглядів: 615
12:44

Феєрверки та салюти – невід’ємний атрибут новорічних свят. Та, на жаль, щороку трапляються випадки, коли тяжко травмуються, а то й гинуть люди, виникають пожежі від необережного поводження із піротехнічними виробами. Що ж необхідно знати, щоб не зіпсувати собі свято?

переглядів: 711
12:40

Зміна назви міста – не рідкісне явище в історії людства. Наше місто у цьому сенсі має чималий досвід.
Появу назви “Єлисаветград” історики відносять до 1775 року, коли так стали іменувати розташовану тут фортецю. Статус повітового місто отримало у 1784 році.

переглядів: 1224
16:03

У вівторок в облдержадміністрації вручили ордери на квартири одинадцятьом пільговикам різних категорій.

переглядів: 830
15:59

Відкриття центру управління нарядами міліції, або, як його назвали самі правоохоронці, "ЦУНАМІ", відбулося днями в Кіровоградському міському відділі обласного управління МВС. Ознайомлювалися з дивом техніки голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін, кіровоградський міський голова Олександр Саінсус та місцеві журналісти.

переглядів: 819
15:52

На цьому наголосив під час науково-практичної конференції, яка відбулася в Кіровограді, директор департаменту інженерно-технічного забезпечення Міністерства аграрної політики та продовольства України Олександр Григорович.

переглядів: 973
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.47267 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua