МЕНЮ


15:51

Із 26 лютого відновлено залізничне сполучення між Кіровоградом та Києвом. До столиці можна доїхати поки що у причіпному вагоні, а згодом обіцяють пустити й швидкісний поїзд.

переглядів: 1508
14:49

Про перейменування трьох кіровоградських вулиць – Дзержинського, Калініна і Орджонікідзе – йдеться у рішенні топонімічної комісії при виконкомі міської ради, ухваленому у вівторок. І хоча це рішення – рекомендаційного характеру (останнє слово – за міською радою, а перед тим питання про перейменування розгляне її виконком), велика ймовірність того, що скоро вулиця Дзержинського називатиметься вулицею Академіка Тамма, вулиця Калініна – вулицею Шульгіних, а на місці вулиці Орджонікідзе матимемо аж дві – Кавалерійську (від вулиці Медведєва до Тимірязєва) та Ельворті (від вулиці Медведєва до Колгоспної).

переглядів: 1318
14:32

В обласному рейтингу розвитку освітньої галузі за 2012 рік, за інформацією департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА, Кіровоград посів перше місце.

переглядів: 1589
14:25

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради на своєму засіданні 26 лютого затвердив місця дислокації спеціально обладнаних автомобілів для торгівлі кавою. Таких точок у місті буде вісім.
За словами начальника відділу ринкового господарства та побутових послуг управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Олександра Маличенка, така форма торгівлі – нова для Кіровограда. "Кавові" автомобілі стоятимуть на вулицях Короленка (біля Льотної академії), Євгена Маланюка,6/2 (біля будівельного технікуму), Космонавта Попова (біля РАГСу), В’ячеслава Чорновола, 1-а, Преображенській (поблизу дитячої обласної лікарні), на проспектах Університетському,8 (біля Національного технічного університету), Комуністичному (біля медичного коледжу), на площі Богдана Хмельницького. Торговельників зобов’язали дотримуватися санітарних норм і поставити біля машин урни для використаного разового посуду.

переглядів: 1325
14:20

У Кіровограді триває розробка паспортів міських автобусних маршрутів.

переглядів: 1481
14:11

Першу свою прес-конференцію на посаді голови обласної державної адміністрації дав днями Андрій Ніколаєнко. Захід проходив в обласній лікарні, яка переживає зараз особливий період – ремонтуються приміщення, ведеться оснащення новітнім медичним обладнанням. Перебування в лікувальному закладі надихнуло журналістську публіку й на запитання щодо реформування галузі охорони здоров’я.

переглядів: 1644
13:47

27 лютого відбувся другий тур Другої міської спартакіади серед депутатів та працівників виконавчих органів місцевих рад.

переглядів: 1135
13:34

У Кіровограді відбувся міський етап огляду-конкурсу на кращого знавця Конституції України і права серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, який провели спільно міське управління юстиції і управління освіти міської ради.

переглядів: 1150
13:16

Понад 90 снарядів та мін часів Великої Вітчизняної війни знайшли жителі Новгородки у лісосмузі. Про знахідку вони повідомили селищному голові, а вже той викликав рятувальників. Усі боєприпаси сапери знищили.

переглядів: 1248
1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.33119 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua