МЕНЮ


12:19

Завданнями Пенсійного фонду України є забезпечення збору єдиного внеску, ведення обліку надходжень від його сплати та здійснення контролю за сплатою єдиного внеску.

переглядів: 5715
11:29

Інваліди І – ІІІ групи віком від 16 років до досягнення пенсійного віку, які проживають на території Ленінського району та бажають навчатися або працевлаштуватися на роботу, можуть звернутись за інформацією (прийом та направлення) до відділу праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Ленінської районної у місті Кіровограді ради за адресою: м. Кіровоград, вул. Дворцова, 53/39, каб. 10, тел. 22-48-01.

переглядів: 1190
17:20

У Кіровограді, у селищі Гірничому, в будинку № 53 на Лінії 9-а за сприяння депутата міської ради Андрія Кролевця та керівництва ТОВ «Аптекар-груп» цього вівторка було відкрито нову аптеку. Як підкреслив міський голова Олександр Саінсус, який був присутній на її відкритті, це яскравий приклад соціально відповідального бізнесу, коли побажання місцевих жителів втілюються у життя завдяки можливостям приватного інвестування. Люди похилого віку відтепер матимуть змогу купувати ліки недалеко від своїх помешкань, а не їздити в центр міста, витрачаючи при цьому зайві кошти та час.

переглядів: 1297
17:16

31 січня виконком Кіровоградської міської ради вніс зміни до свого рішення від 8 листопада 2012 року «Про затвердження транспортної мережі автобусних маршрутів користування міста Кіровограда». Що передбачається цими змінами, коли запрацює нова мережа, а також про ситуацію з роботою електротранспорту, перевезеннями пасажирів до селища Нового, - про це йшлося у вівторок на прес-конференції, під час якої із журналістами спілкувався перший заступник міського голови Василь Дзядух.

переглядів: 966
15:51

За демонополізацію хлібопекарського виробництва, переробки сільгосппродукції та деяких інших галузей економіки Кіровоградщини виступає керівництво обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців.
Про це минулої п’ятниці повідомили кіровоградським журналістам на брифінгу голова правління обласного відділення УСПП Євген Бахмач та виконавчий директор відділення Сергій Бедзай.

переглядів: 1032
14:33

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, податкову декларацію з плати за землю на поточний рік за формою, затвердженою наказом ДПАУ від 24.12.2010р. №1015, потрібно подати не пізніше 20 лютого 2013 року відповідному органу ДПС за місцезнаходженням земельної ділянки. За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

переглядів: 1260
14:32

До Олександрійського міського відділу міліції наприкінці січня надійшло повідомлення про виявлення трупу 40-річного місцевого жителя з ознаками насильницької смерті. У результаті проведення слідчих дій правоохоронці затримали за підозрою у скоєнні вбивства 47-річного чоловіка без постійного місця проживання, раніше судимого.

переглядів: 794
14:31

Працівники управління карного розшуку УМВС та Добровеличківського районного відділу міліції УМВС України в Кіровоградській області у результаті проведення слідчих дій затримали 22-річного жителя одного із сіл району. Молодий чоловік підозрюється у вбивстві неповнолітньої місцевої жительки.

переглядів: 975
12:18

З урахуванням норм Податкового кодексу України платники податку звільняються від обов”язку подання декларації про майновий стан і доходи (податкової декларації) незалежно від виду та суми отриманих доходів платниками податку, які:

переглядів: 1038
« 1 2 3 ... 8 9 10 11 »
pgt 0.4273 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua