МЕНЮ


10:41

Про ці та інші приємні для водіїв новини повідомляє прес-служба відділу ДАІ управління МВС в Кіровоградській області.

переглядів: 513
10:29

Як уже повідомлялося в ЗМІ, з початку нинішнього року в Україні принципово змінився порядок реєстрації прав на нерухоме майно – замість бюро технічної інвентаризації її здійснюють Державна реєстраційна служба (Укрдержреєстр) та нотаріуси як спеціальні суб’єкти, на котрих покладено функції державних реєстраторів.

переглядів: 969
10:20

"Живописні симфонії Михайла Надєждіна" – виставка з такою назвою презентувала новий довгостроковий мистецький проект художньо-меморіального музею О.Осмьоркіна "Лауреати обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна"
У рамках проекту передбачається провести персональні виставки кіровоградських художників – лауреатів премії у номінаціях "Національна традиція" та "Новітні спрямування" і видати каталоги з мистецтвознавчими статтями про митців й репродукціями їхніх кращих доробків. Перша виставка присвячена творчості Михайла Надєждіна, який є не лише першим лауреатом премії імені О.Осмьоркіна в номінації "Новітні спрямування", а й як голова Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України та депутат обласної ради V скликання був одним з палких її прихильників й ініціаторів заснування.

переглядів: 631
10:11

Колектив східного танцю "Медея" (керівник – Тетяна Зеленько) при дитячо-юнацькому клубі "Гермес" відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради щойно повернувся з перемогою із Всеукраїнського конкурсу-фестивалю східного танцю "Захаріт" збирає друзів", який щороку проводить у Києві український журнал про східні танці "Захаріт".

переглядів: 647
09:54

У малому залі галереї "Єлисаветград" з 25 січня розгорнута експозиція робіт кіровоградського художника Віктора Перепічая.
Нашому земляку Віктору Перепічаю у наступному році виповниться 70 років. До цього часу він рідко виставлявся в рідному місті, тож кіровоградцям мало відомі його роботи. Приватний галерист Микола Цуканов вирішив виправити ситуацію й надати можливість жителям і гостям міста ознайомитися з творчістю цього самобутнього живописця.

переглядів: 627
« 1 2
pgt 0.4075 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua