МЕНЮ


15:51

За демонополізацію хлібопекарського виробництва, переробки сільгосппродукції та деяких інших галузей економіки Кіровоградщини виступає керівництво обласного відділення Українського союзу промисловців і підприємців.
Про це минулої п’ятниці повідомили кіровоградським журналістам на брифінгу голова правління обласного відділення УСПП Євген Бахмач та виконавчий директор відділення Сергій Бедзай.

переглядів: 1034
14:33

Кіровоградська ОДПІ повідомляє, податкову декларацію з плати за землю на поточний рік за формою, затвердженою наказом ДПАУ від 24.12.2010р. №1015, потрібно подати не пізніше 20 лютого 2013 року відповідному органу ДПС за місцезнаходженням земельної ділянки. За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

переглядів: 1266
14:32

До Олександрійського міського відділу міліції наприкінці січня надійшло повідомлення про виявлення трупу 40-річного місцевого жителя з ознаками насильницької смерті. У результаті проведення слідчих дій правоохоронці затримали за підозрою у скоєнні вбивства 47-річного чоловіка без постійного місця проживання, раніше судимого.

переглядів: 816
14:31

Працівники управління карного розшуку УМВС та Добровеличківського районного відділу міліції УМВС України в Кіровоградській області у результаті проведення слідчих дій затримали 22-річного жителя одного із сіл району. Молодий чоловік підозрюється у вбивстві неповнолітньої місцевої жительки.

переглядів: 979
12:18

З урахуванням норм Податкового кодексу України платники податку звільняються від обов”язку подання декларації про майновий стан і доходи (податкової декларації) незалежно від виду та суми отриманих доходів платниками податку, які:

переглядів: 1042
10:39

Громадяни, які надають в оренду іншим громадянам нерухомість (квартири, будинки, кімнати тощо), зобов’язані відповідно до норм Податкового кодексу України самостійно нараховувати та сплачувати податок з доходів фізичних осіб до бюджету за ставкою 15%.

переглядів: 932
10:31

Своєчасний та кваліфікований розгляд звернень громадян є одним із пріоритетних напрямів для органів податкової служби, що забезпечує зворотній зв’язок органів ДПС із громадськістю.

переглядів: 735
10:30

Фізичні особи - підприємці повинні надавати до органу державної податкової служби (за місцем своєї податкової адреси) податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами календарного року протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

переглядів: 791
10:30

Якщо у вашій власності декілька об’єктів житлової нерухомості, квартира більше 120 кв.м., або будинок більше 250 кв.м., з`явіться до податкової інспекції для звірки!

переглядів: 1307
1 2 »
pgt 0.42867 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua