МЕНЮ


16:32

1 лютого в Кіровограді перебували технічні консультанти Світового банку Жерар Сімоніс та Володимир Тихий. Того ж дня вони зустрілися з міським головою Олександром Саінсусом і говорили про можливе надання місту кредиту на побудову сміттєперобного заводу.

переглядів: 1855
16:16

На позачерговому засіданні комісії з розгляду скарг кіровоградців на нетактовну поведінку водіїв маршруток розглядались лише дві, але резонансні скарги.

переглядів: 643
15:52

Кіровоградська жіноча консультація №3 з приміщення на вулиці Медведєва переїхала в один з корпусів пологового будинку №2 імені святої Анни (вул. Щорса,1). Із чим пов’язаний переїзд, редакції розповіла заступник начальника управління охорони здоров’я міської ради Тамара Беспалова.

переглядів: 702
15:20

З привітань і нагороджень розпочалося розширене засідання колегії управління освіти міської ради, яке відбулося 30 лютого в Кіровоградському колегіумі.
Начальник міського управління освіти Лариса Костенко подякувала за значний внесок у розвиток шкільництва депутатам міської ради Олександрові Шамардіну, Геннадієві Осетрову, Дмитрові Терзову та Вадимові Дризі.

переглядів: 1037 / коментарі (2)
15:09

Із 37 соціальних заходів, передбачених у кіровоградському сегменті програми "Центральний регіон-2015" на минулий рік, 36 виконані. Про це повідомила, звітуючи про стан виконання програми на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради, начальник управління економіки Олена Осауленко.

переглядів: 618
15:02

За рівнем підготовки та виконання службових обов’язків особовим складом МНС в області, за результатами оперативного реагування на надзвичайні ситуації службу цивільного захисту Кіровоградщини визнано однією з найкращих у державі. Про це повідомив на нараді, на якій підбивалися підсумки її роботи у сфері державної системи цивільного захисту в області протягом 2012 року в. о. заступника голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій – директор департаменту організаційно-контрольної роботи МНС України Анатолій Бойко.

переглядів: 641
14:38

Кіровоградське комунальне підприємство "Теплоенергетик" планує перевести свій виробничий підрозділ – "Теплоелектроцентраль" – на цілорічне функціонування. Детальніше про це та інші задуми керівництва підприємства щодо запровадження енергозберігаючих технологій – наша розмова з генеральним директором КП "Теплоенергетик" Сергієм Кравченком.
– До цього часу, років 15 поспіль, підприємство працювало сезонно (з 15 жовтня до 15 квітня – поки триває опалювальний сезон), а влітку кваліфікований персонал був задіяний на різних господарських роботах, які не стосувались основного виробничого циклу

переглядів: 674
14:09

З першого січня нинішнього року набрав чиності суттєво оновлений Закон України "Про зайнятість населення". З його новаціями керівників підприємств та організацій міста ознайомила на нараді у міській раді директор Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості Алла Поліщук.

переглядів: 753
13:41

Така новація передбачена програмою розвитку і управління персоналом в міській раді на 2013 – 2015 роки, яку затвердила Кіровоградська міська рада.

переглядів: 557
1 2 3 »
pgt 0.43988 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua