МЕНЮ


16:22

Кіровоградська митниця інформує, що при виникненні бажання у громадянина ввезти в Україну або вивезти з України банківські метали, буде корисно завчасно ознайомитися з порядком переміщення таких металів через митний кордон України, який затверджено Постановою Правління Національного банку України від 27.05.2008 №148.

переглядів: 656
15:50

Акція «Здорові жителі – здорове місто», яка розпочалась у Кіровограді у квітні 2011 року і триває й донині, перейшла в іншу площину. Якщо раніше медики ставили перед собою завдання охопити профілактичними оглядами якомога більше населення, то зараз настав час говорити про якість надання медичних послуг кіровоградцям.

переглядів: 1007
12:32

Працівники Вільшанського райвідділу міліції УМВС України в Кіровоградській області у результаті проведення слідчих дій затримали 17-річного жителя одного із сіл району. Юнак підозрюється у пограбуванні та знущаннях над пенсіонеркою.

переглядів: 676
12:30

На території міста Кіровограда триває профілактична операція під умовною назвою «Візит». У рамках відпрацювання дільничні інспектори міліції проводять зустрічі не лише з місцевими жителями, а й з представниками органів самоорганізації населення.

переглядів: 736
12:27

Працівники Олександрійського міського відділу міліції УМВС України в Кіровоградській області у результаті проведення слідчих дій затримали 52-річного місцевого жителя. Чоловік підозрюється у скоєнні вбивства раніше судимого олександрійця.

переглядів: 625
12:25

На Кіровоградщині співробітники СБУ викрили факт протиправної діяльності голови сільської ради одного з районів Кіровоградської області та співробітника державного підприємства, які зловживаючи службовим становищем, внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо виконання робіт з інвентаризації земель сільської ради. У результаті підрядній організації було незаконного перераховано понад 162 тис. грн. бюджетних коштів.

переглядів: 598
pgt 0.42201 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua