МЕНЮ


15:18

Наприкінці минулого тижня обрано громадську раду при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради. До цього органу увійшли 29 осіб, його головою обрано Любов Лук’янцеву з асоціації "Демократичні ініціативи".

переглядів: 614
15:12

Зважаючи на численні звернення мекшканців обласного центру, депутатів міської та Новенської селищної рад, на засіданні виконавчого комітету міської ради було розглянуто зміни до рішення виконкому від 8 листопада 2012 року "Про затвердження мережі автобусних маршрутів загального користування м. Кіровограда".

переглядів: 531
14:59

У Кіровоградській міській раді відбулася нарада, на якій підбивалися підсумки діяльності міської ланки обласної підсистеми єдиної державної системи запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру за 2012 рік та визначення завдань на 2013 рік.

переглядів: 603
14:33

Про це повідомила на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова.

переглядів: 505
14:17

Незабаром буде введено у дію другу чергу центру надання адміністративних послуг, який знаходиться у приміщенні Кіровоградської міської ради (з боку вулиці Тимірязєва). Як повідомив на прес-конференції начальник відділу дозвільних процедур Антон Шевченко, у другому крилі прийматимуть громадян фахівці реєстраційної палати, канцелярії, відділів по роботі зі зверненнями громадян та ведення обліку житла міської ради.

переглядів: 670
14:16

Прем’єр-міністр України Микола Азаров називає заяви про можливий дефіцит імпортних медпрепаратів у зв’язку із законом про ліцензування ліків, який набирає чинності 1 березня, саботажем та аморальними спекуляціями. Про це він заявив на засіданні Кабміну 13 лютого.

переглядів: 479
14:06

Переоcнащені під сучасні виробничі вимоги цехи, у яких технічне обладнання сусідить з просторими кабінетами інженерів, побачили представники мас-медіа, які разом з головою ОДА Андрієм Ніколаєнком побували нещодавно на кіровоградських підприємствах “Гідросила” та “Гідросила АПМ”.
Ознайомлювали їх з повним циклом виготовлення продукції заводів (гідравлічні агрегати для тракторів, комбайнів, автонавантажувачів тощо) голова спостережної ради ПрАТ “Гідросила груп” Павло Штутман і генеральний директор ПрАТ “Гідросила груп” Юрій Тітов.

переглядів: 571
13:54

Висока динамічна стійкість за будь-яких погодних умов, зменшення кількості аварійних відключень внаслідок падіння гілок, збільшення пропускної здатності ліній електропередач. Це не повний перелік переваг, які має самоутримний ізольо- ваний провід (СІП) перед звичайним неізольованим проводом. Коли ж навантаження на СІП таки перевищить його поріг міцності і станеться обрив, вірогідність ураження електричним струмом людей чи тварин зведеться до мінімуму.

переглядів: 561
13:33

Новостворений при Кіровоградському міському центрі соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді дорадчий орган по роботі із сім’ями (особами), які перебувають у складних життєвих обставинах має, допомагати таким людям, об’єднувати зусилля різних державних організацій для вирішення певних проблемних ситуацій. Перше засідання дорадчого органу пройшло під головуванням заступника міського голови Сергія Дьячука.

переглядів: 656
1 2 3 »
pgt 0.48859 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua