МЕНЮ


17:07

Вийшла у світ книга Віталія Омельяненка "Засіви й ужинки на освітянській ниві життя".

переглядів: 581
17:04

Законом України (від 5 липня 2012 року) "Про зайнятість населення", що набрав чинності 1 січня 2013 року, визначено, що кожен має право на вільний вибір місця, виду діяльності та роду занять, яке забезпечується державою шляхом створення правових, організаційних та економічних умов для такого вибору. До заходів сприяння зайнятості населення належить запровадження стимулів для стажування на підприємствах, в установах та організаціях не залежно від форми власності, виду діяльності й господарювання молоді, яка навчається.

переглядів: 399
17:00

Про організаційне та матеріально-технічне забезпечення роботи місцевих загальних судів Кіровоградщини в минулому році йшлося недавно на нараді в територіальному управлінні Державної судової адміністрації в області.

переглядів: 443
16:43

У двадцятих числах липня минулого року всю Україну облетіла новина про те, що в Кіровограді міліція затримала чотирьох підпилих молодиків на білому "BMW", один з яких розважався тим, що під час їзди стріляв по людях з пневматичного, для страйкболу, автомата.

переглядів: 600
16:32

Про цю кримінальну справу вже відомо далеко за межами Кіровського районного суду Кіровограда, де вона розглядається зараз. Увага, яку приділили їй ЗМІ, цілком зрозуміла.

переглядів: 533
16:03

Цікаве дійство в центрі Кіровограда побачили перехожі 15 лютого – близько 150 хлопчиків та дівчаток йшли набережною Інгулу до обласного художнього музею, тримаючи в руках різнобарвних “жайворонків”, виготовлених за мотивами української народної іграшки, яскраві стрічки та повітряні кульки й голосно закликали весну.

переглядів: 1153
15:55

Дитяча футбольна команда "Зірочка" (тренер – Микола Гордовой) з однойменної кіровоградської дитячо-юнацької спортивної школи перемогла на відкритому міському дитячому футбольному турнірі, який відбувся 16 лютого у спортклубі "Зірочка" і був присвячений 24-й річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дню захисника Вітчизни.

переглядів: 471
15:18

Наприкінці минулого тижня обрано громадську раду при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради. До цього органу увійшли 29 осіб, його головою обрано Любов Лук’янцеву з асоціації "Демократичні ініціативи".

переглядів: 660
15:12

Зважаючи на численні звернення мекшканців обласного центру, депутатів міської та Новенської селищної рад, на засіданні виконавчого комітету міської ради було розглянуто зміни до рішення виконкому від 8 листопада 2012 року "Про затвердження мережі автобусних маршрутів загального користування м. Кіровограда".

переглядів: 566
« 1 2 3 4 5 ... 9 10 11 »
pgt 0.44445 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua