МЕНЮ


12:15

Презентація видання, автором якого є відомий кіровоградський краєзнавець Володимир Босько, відбулася в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д. Чижевського.

переглядів: 658
11:45

29 січня українське суспільство відзначило День пам’яті героїв Крут. 95 років тому молоді захисники нещодавно утвореної Української Народної Республіки віддали свої життя у боротьбі за свободу та незалежність України, тим самим вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

переглядів: 793 / коментарі (1)
11:41

Як добре те, що смерті не боюсь я
І не питаю, чи тяжкий мій хрест,
Що перед вами, судді, я вклонюся...
Як в смерті обернуся до життя...


Ці слова належать талановитому поету, перекладачу, правозахиснику Василю Стусу, 75-річчя якого відзначала бібліотека-філія №7, де була оформлена книжкова виставка "Василь Стус: життя, як творчість". Для читачів ми зробили її презентацію. Разом з художнім керівником Масляниківського будинку культури Оксаною Вороною та членами клубу бібліотеки "Жіночі посиденьки" провели літературно-музичний реквієм "І я гукну, і край мене почує". Гостями вечора були депутат міської ради Вадим Дрига та голова обласного відділення Національної спілки письменників України Василь Бондар.

переглядів: 839
11:32

"Пешеходы составляют большую часть человечества. Мало того – лучшую его часть. Пешеходы создали мир", – так ще вісімдесят років тому Ільф та Петров обґрунтували свій заклик: "Пешеходов надо любить". Саме через невиконання цієї настанови опинився на лаві підсудних кіровоградець Сергій К. 1981 року народження, власник легковика "Mitsubishi Galant". А точніше – за заподіяння людині тяжкого тілесного ушкодження, небезпечного для її життя. 11 липня 2011-го близько восьмої вечора Сергій К. вистрелив з пневматичної гвинтівки у спину пішоходові, який йому не сподобався. Бідоласі довелося перенести хірургічну операцію…

переглядів: 927
11:22

Цим занепокоєний, мабуть, кожен, хто вирішив поліпшити свої житлові умови. Як же не потрапити в халепу, купуючи нерухомість на вторинному ринку? Про це "Вечірній газеті" розповів директор агентства нерухомості "Ріелті" Віктор Делюрман:

переглядів: 1068
10:41

Про ці та інші приємні для водіїв новини повідомляє прес-служба відділу ДАІ управління МВС в Кіровоградській області.

переглядів: 534
10:29

Як уже повідомлялося в ЗМІ, з початку нинішнього року в Україні принципово змінився порядок реєстрації прав на нерухоме майно – замість бюро технічної інвентаризації її здійснюють Державна реєстраційна служба (Укрдержреєстр) та нотаріуси як спеціальні суб’єкти, на котрих покладено функції державних реєстраторів.

переглядів: 990
10:20

"Живописні симфонії Михайла Надєждіна" – виставка з такою назвою презентувала новий довгостроковий мистецький проект художньо-меморіального музею О.Осмьоркіна "Лауреати обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна"
У рамках проекту передбачається провести персональні виставки кіровоградських художників – лауреатів премії у номінаціях "Національна традиція" та "Новітні спрямування" і видати каталоги з мистецтвознавчими статтями про митців й репродукціями їхніх кращих доробків. Перша виставка присвячена творчості Михайла Надєждіна, який є не лише першим лауреатом премії імені О.Осмьоркіна в номінації "Новітні спрямування", а й як голова Кіровоградської обласної організації Національної спілки художників України та депутат обласної ради V скликання був одним з палких її прихильників й ініціаторів заснування.

переглядів: 634
10:11

Колектив східного танцю "Медея" (керівник – Тетяна Зеленько) при дитячо-юнацькому клубі "Гермес" відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради щойно повернувся з перемогою із Всеукраїнського конкурсу-фестивалю східного танцю "Захаріт" збирає друзів", який щороку проводить у Києві український журнал про східні танці "Захаріт".

переглядів: 661
« 1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.47202 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua