МЕНЮ


12:38

У суботу, другого березня, на площі Богдана Хмельницького, що у Кіровограді, о 8:00 розпочнеться ярмарок. На ньому за помірними цінами можна буде придбати сільськогосподарську продукцію та товари місцевих виробників.

переглядів: 1141
11:12

Кіровоградська митниця повідомляє, що за інформацією Державного митного комітету Республіки Узбекистан з 1 квітня 2013 року перевізники, які здійснюють ввезення або транзит товарів через митну територію Узбекистану, повинні надати прикордонним митним органам відомості про переміщувані товари, зокрема їх найменування, кількість, вагу та вартість, а також відповідні коди згідно Гармонізованої системи опису та кодування товарів на рівні не менш як 6 знаків.

переглядів: 1153
10:57

Перерахування роботодавцями до органів Пенсійного фонду сум внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, утриманих із заробітної плати їхніх працівників, гарантує працівникам включення періоду роботи у даного роботодавця до їхнього страхового стажу, від тривалості якого залежить і розмір пенсії. При настанні пенсійного віку та недостатньої тривалості страхового стажу (для жінок – 30 років, для чоловіків – 35 років) розмір пенсії буде меншим від того, який міг би бути, якби страховий стаж досяг визначеного законодавством рівня.

переглядів: 1422
pgt 0.29208 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua