МЕНЮ


11:22

С целью создания эффективной системы социальной адаптации осужденных в Казахстане, в Северо-Казахстанском регионе, был проведен круглый стол. Поскольку власти страны не понимают, в чем заключается качественная ресоциализация и как она достигается, к участию в мероприятии были приглашены международные эксперты. Украинский опыт ресоциализации осужденных, представлял – Владимир Бочаров-Туз, руководитель пенитенциарного направления Кировоградского отделения ВБО «Всеукраинская сеть ЛЖВ».

переглядів: 1012
11:20

28 лютого ц.р. під егідою координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Кіровоградській області проведено командно-штабні навчання на базі Кіровоградської обласної філармонії.

переглядів: 1134
11:19

У зв’язку з численними запитами, що надходять на «гарячу лінію» головного управління Пенсійного фонду в області щодо порядку виплати пенсії громадянам, яким вона призначена на підставі Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», надаємо відповідне роз’яснення.

переглядів: 1483
pgt 0.28825 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua