МЕНЮ


15:01

Нелегко займатися підприємницькою діяльністю. А якщо це виробничий бізнес, коли його створюєш з нуля, відриваючи від себе й родини останні гроші, якщо ти – жінка, на плечах якої, окрім роботи, ще й сім’я та діти, то тут успіху досягають лише найсильніші в професії, наполегливі та завзяті у здійсненні мети. І директор швейного виробництва "Мрія" Інна Чижик – саме така людина.

переглядів: 2007
14:43

Відкривати нові й підтримувати існуючі гуртки, спортивні секції, посилити роботу в напрямку підтримки розвитку дитячої творчості – таке завдання ставить перед керівниками територій голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко. Створення умов для всебічного розвитку кожної дитини є одним із ключових блоків нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, підкреслив голова ОДА на брифінгу в понеділок.

переглядів: 785
14:35

Два роки поспіль студенти вищих навчальних закладів проходять практику у виконавчих органах Кіровоградської міської ради. Для цього в рамках програми розвитку та управління персоналом у міській раді на 2013 – 2015 роки була організована й успішно діє муніципальна школа.
Як повідомила начальник відділу кадрової роботи міської ради Світлана Балакірєва, створення умов для залучення креативної і перспективної молоді до роботи у виконавчих органах міської ради дозволить якісно готувати нове покоління службовців.

переглядів: 1586
14:13

У рамках підготовки конкурсу на право обслуговування маршрутів кіровоградського громадського транспорту відбулось чергове засідання комісії з підготовки нових паспортів автобусних маршрутів.

переглядів: 1115
14:04

Першого березня відбувся третій тур Другої міської спартакіади серед депутатів та працівників виконавчих органів місцевих рад.
У змаганнях з шахів і шашок, що проходили в приміщенні Кіровоградської міської ради, взяли участь представники депутатського корпусу і виконавчих органів Кіровоградської міської ради, Ленінської та Кіровської районних у місті рад.

переглядів: 1026
13:41

Майстер спорту України міжнародного класу плавчиня Ольга Свідерська та її наставниця заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олена Кузніцова – з тих жінок, які є гордістю Кіровограда. Їхні портрети за видатні досягнення у спорті розміщено на Алеї спортивної слави Кіровоградщини та міській Дошці пошани.

переглядів: 1087
13:40

У середу в Кіровоградській центральній міській бібліотеці для дітей вшановували пам’ять Тараса Шевченка.

переглядів: 1002
13:21

У бібліотеці-філії №7 оформлено куток "Публічний центр регіональної інформації". Тут відвідувачі завжди можуть ознайомитися з рішеннями та іншою інформацією міської ради і Ленінської районної в м. Кіровограді ради, а також на електронних носіях переглянути будь-яку інформацію на дану тему.

переглядів: 2135
13:17

Тюльпани полюбляють лід, бузок – окріп, а гербери – сіль

Найпоширенішим товаром цього тижня, без сумніву, будуть квіти. Як пише газета "Сегодня", тенденції у квітковій моді останнім часом змінилися. Поліетиленові банти замінили стрічками з натурального волокна у м’ятних та бірюзових тонах, а упаковка еволюціонувала до стильного рисового або воскового паперу. А ще букети прикрашають пряжками, стразами.

переглядів: 968
1 2 »
pgt 0.4428 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua