МЕНЮ


15:22

Як уже повідомляла "ВГ", Кіровоградська міська рада заборонила продаж алкогольних напоїв у сквері Центральному. Чим була викликана необхідність прийняття цього рішення й що саме воно передбачає, розповіла на прес-конференції у вівторок начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Тетяна Бєлова.

переглядів: 486
11:56

Як уже повідомляла «ВГ», у плана КП «Теплоенергетик» - відновлення гарячого водопостачання бюджетних установ на організацій. І для цього вже робляться перші реальні кроки.
За інформацією прес-служби підприємства, робоча група на чолі з генеральним директором Сергієм Кравченком, провела ряд підготовчих заходів й визначила об’єкт, на якому за кошти КП «Теплоенергетик» буде вже в цьому році відновлено подачу гарячої води.

переглядів: 632
11:47

РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ ПЛАН ЗОНУВАННЯ КІРОВОГРАДА
Як відомо, нещодавно набрали чинності зміни до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до яких кожному населеному пункту слід розробити плани зонування території. Без цього важливого документу заборонена передача земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам. У Кіровограді із розробкою плану зволікати не стали – на замовлення міської влади його вже розробляє Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.Білоконя. У вівторок попередній проект плану зонування території м. Кіровограда його розробники представили на розгляд містобудівної ради, засідання якої провів перший заступник міського голови Василь Дзядух.

переглядів: 1290
« 1 2
pgt 0.42777 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua