МЕНЮ


13:00

Ми живемо в правовій державі. Це означає, що життя в нашій країні підпорядкована нормам і принципам права, панування закону. Тому кожна людина повинна бути юридично грамотною і освіченою, розуміти свої права, обов'язки, відповідальність. Саме для цих цілей існує правознавство.

переглядів: 1388
12:57

Відповісти на запитання ми попросили начальника відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кіровоградської ОДПІ Кіровоградської області ДПС В. М. Шаповал

переглядів: 1279
12:56

На виконання вимог Президента України та з метою вдосконалення і підвищення ефективності системи надання послуг МВС, створення доступних та зручних умов для реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, в Кіровограді розпочав свою роботу Єдиний сервісний центр УМВС в області.

переглядів: 1491
12:54

Талановитість авторів літературних творів, особливо для дітей, найчастіше вимірюється часом. Деякі імена безслідно зникають і залишаються лише в пам’яті істориків, а деякі з великим задоволенням читає не одне покоління. Саме до останніх можна віднести творчість дитячої письменниці Наталі Забіли. Притаманне їй уміння просто і невимушено розмовляти з дітьми, знання психології малят, уміння писати зрозуміло й цікаво, лірично й серйозно, подаючи одночасно потрібну інформацію та виховуючи найкращі людські якості, залишають її твори актуальними й до сьогодні.

переглядів: 1272
12:47

14 березня 2013 року в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбулась творча зустріч керівників та лідерів євроклубів «Ярмарок проектів», організований Радою євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного ЦДЮТ за сприяння департаменту освіти і науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, Кіровоградського Центру європейської інформації, управління освіти Кіровоградської міської ради, Представництва ЄС в Україні.

переглядів: 1415
12:39

15 березня рятувальники провели рейд у приватному житловому секторі мікрорайону Олексіївка у Кіровограді.

переглядів: 1359
12:38

14 березня о 10:25 у м. Кіровограді по вул. Приміській в одноповерховому нежитловому будинку (розм. 7 х 9 м) на території приватного домоволодіння стався вибух парогенератора без послідуючого горіння.

переглядів: 854
12:38

13 березня до реанімаційного відділення дитячої обласної лікарні потрапив 16-річний місцевий житель.

переглядів: 818
1 2 »
pgt 0.30937 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua