МЕНЮ


13:40

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у квітні 2013 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 668
12:16

Чергова дорожньо-транспортна пригода сталась у м. Кіровограді на вул. Полтавській. Через перевищення швидкості відбулося зіткнення трьох транспортних засобів.

переглядів: 1144
11:22

Для призначення пенсії по інвалідності, крім документів, які необхідно надавати для призначення пенсії за віком, додатково надається виписка з акта огляду МСЕК.
При призначенні пенсії по інвалідності військовослужбовцю строкової служби додається копія свідоцтва про захворювання, видана і завірена військкоматом за місцем зняття з військового обліку, або довідка військово-лікарської комісії. Якщо інвалідність настала після звільнення з військової служби, то замість копії свідоцтва про захворювання надається довідка військкомату про проходження військової служби із зазначенням дати призову, дати і підстави звільнення з військової служби та висновок МСЕК про те, що інвалідність пов’язана з проходженням військової служби.

переглядів: 532
11:18

Впродовж березня 2013 року на території області співробітники Державтоінспекції Кіровоградщини проводять систему цільових заходів з профілактики аварійності на пасажирському транспорті.

переглядів: 530
« 1 2
pgt 0.46276 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua