МЕНЮ


17:35

У середу відбувся особистий прийом громадян кіровоградським міським головою Олександром Саінсусом. На прийом, який цього дня вперше проводився у новому, зручному для відвідувачів приміщенні центру надання адміністративних послуг, прийшли сім заявників. Серед них – інвалід Великої Вітчизняної війни, інвалід 2 групи, учасник бойових дій в Афганістані, діти війни.

переглядів: 1788
17:33

Як і передбачали синоптики, минулих вихідних Україну накрила негода. Наслідки Балканського циклону відчувалися і в Кіровограді, але, на щастя, вони не були такими сильними, як в інших областях. Обмежилося все дощем та мокрим снігом, сильними поривами вітру та зниженням температури повітря до -11 С.

переглядів: 1170
17:29

Один з пріоритетних напрямків роботи для влади у контексті реалізації нових соціальних ініціатив Президента України є розвиток позашкільної освіти. На цьому наголосив у понеділок на брифінгу голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко.

переглядів: 1233
17:03

Семінар "Престиж професії посадовця. Перші кар’єрні кроки майбутнього управлінця" для студентів кіровоградських вишів провела начальник відділу кадрової роботи Кіровоградської міської ради Світлана Балакірєва.

переглядів: 1272
16:53

Ця інформація прозвучала на засіданні координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІД, в якому взяли участь члени ради, головні лікарі лікувально-профілактичних закладів міста та міські позаштатні фахівці.

переглядів: 1085
16:49

У червні нинішнього року в Кіровограді буде введено в експлуатацію семиповерховий 28-квартирний будинок на вулиці Генерала Жадова, 22, к. 1, що споруджується в рамках державної програми сприяння житловому молодіжному будівництву. Ступінь готовності об’єкта становить 88 відсотків.

переглядів: 1178
15:21

Цьогорічна вступна кампанія до вишів Кіровограда фактично почалася: випускники шкіл міста вже визначилися, екзамени з яких предметів будуть складати в основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Кількість заявок з предметів цілком однозначно говорить про те, що їхні уподобання – на користь гуманітарних наук.

переглядів: 1388
15:09

По-справжньому зіркову перемогу здобув зразковий аматорський колектив – студія хореографічного мистецтва "Аеліта" дитячо-юнацького клубу "Гірник" відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради (художній керівник – Олександра Ткаченко) у всеукраїнському телевізійному проекті – талант-шоу "Зіркофест".

переглядів: 1505
14:19

246 юних кіровоградців (учнів 6–7-х класів) залучили бібліотеки міської централізованої бібліотечної системи до участі в І етапі Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України – 2013".

переглядів: 1845
1 2 »
pgt 0.30518 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua