МЕНЮ


15:26

Усиновлення – це прийняття усиновлювачем у сім’ю дитини на правах сина або дочки, що здійснене на підставі рішення суду.

переглядів: 805
14:55

У сучасних умовах ринку праці профорієнтація – важливий напрямок, що впливає на формування активної політики зайнятості населення. Постійно діюча система допомоги громадянам у виборі професії дозволяє найповніше узгодити інтереси і можливості людини з потребами суспільства.

переглядів: 1030
14:19

Ви придбали в інтернет-магазині брелок із вмонтованою відеокамерою? А може, ви ще й зафільмували цим пристроєм якесь родинне свято? Тоді нікому не розказуйте про це, бо ризикуєте опинитися на лаві підсудних за звинуваченням у "незаконному використанні спеціальних технічних засобів негласного збирання інформації". Як це, наприклад, сталося із кіровоградським пенсіонером Ф-им.

переглядів: 805
14:13

Про підсумки здійснення судочинства у 2012 році йшлося на зборах суддів Кіровоградщини, які відбулися в апеляційному суді області.

переглядів: 659
14:11

Три комплекси "Гарпун" надійшли в розпорядження управління ДАІ УМВС в Кіровоградській області. Про це повідомив на прес-конференції заступник начальника управління ДАІ Олег Тарасенко.

переглядів: 789
13:46

Міністерство соціальної політики запроваджує контроль за ввезенням в Україну гуманітарної допомоги. Про це заявила директор Департаменту соціальних послуг Міністерства соціальної політики України Ірина Тарабукіна.

переглядів: 771
13:37

Державтоінспекція Кіровоградщини розпочала операцію "Пішохід". Працівники ДАІ зупиняють пішоходів, які порушили Правила дорожнього руху, роз’яснюють їм норми цього документа, попереджають про наслідки, які можуть виникнути через неуважність на дорозі.

переглядів: 731
13:34

Минулої п’ятниці кіровоградці весело відзначили Масляну – давнє слов’янське свято проводів зими.
Його для жителів міста влаштували працівники управління освіти, відділів культури і туризму, сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради. В розважальних програмах, конкурсах на площі перед приміщенням міської ради брали участь дорослі та маленькі кіровоградці. Старші віддавали перевагу традиційним обрядам – співали українських пісень, закликаючи теплу весну. Діти розважалися в різноманітних спортивних конкурсах на спритність, винахідливість та швидкість, брали активну участь в обрядових дитячих іграх.

переглядів: 777
13:31

27 березня світова спільнота відзначатиме Міжнародний день театру. Це – гарний привід розповісти нашим читачам про талановиту театральну художницю, заслуженого діяча мистецтв РРФСР Софію Юнович.
Усе своє життя вона присвятила театру. Після закінчення в 1938 році Ленінградського інституту живопису, скульптури та архітектури Всеросійської академії художеств, де вона навчалася в театральній майстерні народного художника РРФСР М.Бобишева та живописній майстерні професора живопису О.Осмьоркіна, молода мисткиня раніше і яскравіше проявила себе серед майстрів свого покоління другої половини 1930-х років. Тріумфальним її дебютом стало оформлення веселого "Солом’яного капелюшка" Е.Лабіша в театрі ім. Є.Вахтангова. Наступного дня вона прокинулась знаменитою. Софію Марківну запрошували найкращі театри Москви та Ленінграда.

переглядів: 681
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.28485 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua