МЕНЮ


13:22

В обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.Чижевського відкрилася виставка "Орнаменти предків. Килими та гобелени" Валентини й Олени Добровольських – кіровоградських килимарниць з молдавським корінням.

переглядів: 934
15:15

Коли в квартирі тепло, є газ, вода, електроенергія, у під’їзді та у дворі будинку чисто й затишно, навіть і не замислюєшся, що за цим стоїть щоденна копітка робота комунальників. Вони – наче бійці невидимого фронту, про яких згадуєш лише тоді, коли виникла якась проблема.

переглядів: 892
15:12

Восьмого березня мешканцеві Кіровограда Полікарпові Кур’яну виповнилося сто три роки. З цієї нагоди до дідуся та його рідних завітали міський голова Олександр Саінсус і начальник відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлія Вовк.

переглядів: 758
14:54

Опалювальний сезон у Кіровограді припиняється з моменту перевищення середньодобової температури повітря більш ніж вісім градусів тепла протягом трьох діб, але не пізніше 15 квітня 2013 року. Таке рішення прийняв виконавчий комітет Кіровоградської міської ради.

переглядів: 839
14:51

Про це повідомив голова обласного відділення Всеукраїнської асоціації "Укрмолодьжитло" Олег Радченко.

переглядів: 749
14:33

Тривалий обіг грошей призводить до їх зношеності, паперові банкноти горять, можуть намокнути, зазнати інших механічних чи хімічних ушкоджень. Трапляється, що їх розривають навпіл чи від них відривається частина, яку власник купюри втрачає. Монети також можуть зазнати різних ушкоджень. Що ж робити в таких ситуаціях громадянам?

переглядів: 6804 / коментарі (1)
14:15

Реалізувати кілька цікавих проектів у Кіровограді в рамках програми "Креативне місто" пропонують експерти з розвитку брендингу міста Денис Візгалов та Ільдар Маматов. Свої ідеї вони озвучили на зустрічі з представниками влади, громадськості в обласній науковій універсальній бібліотеці Д.Чижевського.

переглядів: 942
13:58

У Кіровограді тривають роботи з відновлення зовнішнього освітлення вулиці Терешкової.

переглядів: 768
13:49

Сонячні плями – це перший об’єкт на Сонці, яким зацікавилося людство і з якого почалося вивчення фізики Сонця.
Остаточно існування плям підтвердив Галілео Галілей 1610 року завдяки винайденню телескопа. З того часу зацікавленість сонячними плямами не лише не зменшується, а навпаки – зростає. На початку XX ст. стало відомо, що сонячні плями мають сильне магнітне поле.

переглядів: 1808
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.4367 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua