МЕНЮ


13:42

П’ятого березня в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна відбувся концерт учнів музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза "Феєрія танців", який підготував відділ струнно-смичкових інструментів (в. о. завідувача відділу – Тетяна Саприкіна).

переглядів: 868
13:27

За сприяння відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради нещодавно було організовано туристичний похід місцями історичної слави нашого краю та відвідування етнографічного музею української культури в приватній садибі Володимира Вознюка, що в селі Цибулевому Знам’янського району.

переглядів: 708
13:08

З четвертого по сьоме березня на базі туристичного комплексу "Буковель", що на Івано-Франківщині, проходила Всеукраїнська акція Національного олімпійського комітету України з популяризації зимових видів спорту "Олімпійське лелеченя". Кіровоградщину на цьому заході представляли вісім учнів Кіровоградського НВК №26.

переглядів: 806
15:01

Нелегко займатися підприємницькою діяльністю. А якщо це виробничий бізнес, коли його створюєш з нуля, відриваючи від себе й родини останні гроші, якщо ти – жінка, на плечах якої, окрім роботи, ще й сім’я та діти, то тут успіху досягають лише найсильніші в професії, наполегливі та завзяті у здійсненні мети. І директор швейного виробництва "Мрія" Інна Чижик – саме така людина.

переглядів: 2350
14:43

Відкривати нові й підтримувати існуючі гуртки, спортивні секції, посилити роботу в напрямку підтримки розвитку дитячої творчості – таке завдання ставить перед керівниками територій голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко. Створення умов для всебічного розвитку кожної дитини є одним із ключових блоків нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, підкреслив голова ОДА на брифінгу в понеділок.

переглядів: 973
14:35

Два роки поспіль студенти вищих навчальних закладів проходять практику у виконавчих органах Кіровоградської міської ради. Для цього в рамках програми розвитку та управління персоналом у міській раді на 2013 – 2015 роки була організована й успішно діє муніципальна школа.
Як повідомила начальник відділу кадрової роботи міської ради Світлана Балакірєва, створення умов для залучення креативної і перспективної молоді до роботи у виконавчих органах міської ради дозволить якісно готувати нове покоління службовців.

переглядів: 1827
14:13

У рамках підготовки конкурсу на право обслуговування маршрутів кіровоградського громадського транспорту відбулось чергове засідання комісії з підготовки нових паспортів автобусних маршрутів.

переглядів: 1251
14:04

Першого березня відбувся третій тур Другої міської спартакіади серед депутатів та працівників виконавчих органів місцевих рад.
У змаганнях з шахів і шашок, що проходили в приміщенні Кіровоградської міської ради, взяли участь представники депутатського корпусу і виконавчих органів Кіровоградської міської ради, Ленінської та Кіровської районних у місті рад.

переглядів: 1230
13:41

Майстер спорту України міжнародного класу плавчиня Ольга Свідерська та її наставниця заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олена Кузніцова – з тих жінок, які є гордістю Кіровограда. Їхні портрети за видатні досягнення у спорті розміщено на Алеї спортивної слави Кіровоградщини та міській Дошці пошани.

переглядів: 1213
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.3264 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua