МЕНЮ


13:57

24 березня в спортивній залі Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету відбувся міський турнір з баскетболу "Кубок Рітора О.В." серед юнаків 1999 – 2001 та 2002 – 2004 р. н. У змаганнях взяли участь шість команд (60 спортсменів).

переглядів: 637
13:40

Кожна самотня жінка мріє влаштувати свою долю і знайти особисте щастя. І якщо потенційне щастя мешкає за кордоном, у країнах з, так би мовити, високим рівнем життя, тобі вже 40, а з місцевого чоловічого "ландшафту" вимальовується зовсім не райдужна картинка, знахідка зарубіжного нареченого здається подарунком долі. Підігрівають надії розповіді про приятельок, однокласниць, сусідок і т.д., які познайомилися через Інтернет і вдало вийшли заміж за іноземців ...

переглядів: 829
13:33

Кіровоградський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно працює над вдосконаленням форм і методів надання соціальної підтримки родин, які опинилися в скрутному становищі, дітям з обмеженими можливостями.

переглядів: 665
13:20

Напевно, кожна людина хоче жити в такій державі, яка не лише на словах, а й на ділі гарантує дотримання прав і свобод громадян, надання певних соціальних гарантій. Але не можна забувати, що і на нас, як на членів цього суспільства, покладено ряд обов’язків, і в пошуках справедливості та порядності з боку інших починати потрібно із себе.

переглядів: 686
13:07

Міліція Кіровоградщини виконала вимогу Президента України щодо вдосконалення системи адмі- ністративних послуг міліції – відкрила сервісний центр.

переглядів: 808
12:56

Так мотивував касаційний суд своє недавнє рішення у кримінальній справі стосовно колишнього народного депутата України Віктора Лозінського, пом’якшуючи йому покарання. Та про все по порядку.

переглядів: 813
12:50

"Розглянувши у відритому судовому засіданні кримінальну справу про обвинувачення уродженця м. Кіровограда, українця, громадянина України, студента III курсу КНУКІМ ім. М. Поплавського…"

(з вироку)

переглядів: 1616
11:59

У Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Марка Кропивницького відбулася прем’єра вистави за оповіданням Миколи Гоголя "Сорочинський ярмарок".

переглядів: 2243
11:50

Її картини слід розглядати у темряві. Портрети Тараса Шевченка, Леонардо да Вінчі, Гіппократа, Ейнштейна, Стіва Джобса, Енді Уорхала, різноманітні пейзажі та образи, що виникають в уяві митця, проявляються при вимкненому освітленні галерей. Майстриня вишивки Тетяна Протчева, виставка робіт якої відбулась на минулому тижні у галереї "Єлисаветград", винайшла новий напрямок цього виду мистецтва – GLOW ART (сяюче мистецтво), і він був занесений у "Книгу рекордів України".

переглядів: 661
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.36757 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua