МЕНЮ


15:13

На суботник, що пройшов у Кіровограді 20 квітня та став частиною місячника “Чисте місто”, вийшло кілька тисяч містян. Найбільше з них працювало в парку Перемоги.

переглядів: 1220
15:09

Юний шахіст з Кіровограда Богдан Басько посів перше місце на Чемпіонаті України зі швидких шахів. У понеділок на апаратній нараді з перемогою нашого земляка та його тренера Георгія Дубівку привітав кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 1503
15:04

Питання підготовки до відзначення Великодня обговорювалося у вівторок на засіданні комісії зі сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації, яке провів секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков.

переглядів: 1131
14:42

23 квітня в Кіровограді стартував новий проект – фестиваль-конкурс з художньої самодіяльності "Таланти рідного міста". Про це повідомила на прес-конференції у міській раді начальник відділу культури і туризму Анна Назарець.

переглядів: 1021
14:28

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради затвердив перелік автобусних маршрутів регулярних спеціальних рейсів до садово-городніх товариств на перевезення пасажирів усіх пільгових категорій, визначених чинним законодавством України, на 2013 рік.

переглядів: 1119
14:22

Від атомної катастрофи на ЧАЕС, яка сталася 26 квітня 1986 року, постраждало майже чотири мільйони українців. Найбільше вдарила ця аварія по здоров’ю тих, хто брав участь у її ліквідації. У Кіровограді на диспансерному обліку в лікувально-профілактичних закладах міста перебувають 1487 чорнобильців. З них 1275 – ліквідатори, 132 – евакуйовані із забруднених радіацією територій, 52 особи – переселенці.
Як розповіла завідуюча терапевтичним відділенням поліклініки центральної міської лікарні – міський позаштатний терапевт Олена Баранова, щорічному диспансерному обліку цих людей приділяється особлива увага.

переглядів: 2016
14:19

Путівки на санаторно-курортне лікування потерпілим унаслідок аварії на ЧАЕС надійдуть у травні.

переглядів: 1072
13:59

Під таким лозунгом 17 квітня в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості стартувала профорієнтаційна естафета для молоді, метою, якої є створення умов для реалізації прав молоді на вільний розвиток особистості, на працю, на вибір професії, активізації дій молодих людей у професійному самовизначенні та працевлаштуванні з урахуванням потреб ринку праці; підвищення суспільної престижності робітничих професій, ознайомлення молодих людей з послугами Державної служби зайнятості, активізація участі соціальних партнерів у вирішенні питань зайнятості та професійної орієнтації молоді.

переглядів: 1192
13:37

Початок "У лабетах ворога" (частина I)
"У лабетах ворога" (частина II)
Працювали ми тепер позмінно. В нічній доводилося тяжко, хоча й спокійніше: менше, ніж удень, людей, один кран, менше шуму й гуркоту – тільки приглушено рокотять печі. Пожвавлення настає тоді, коли у котрійсь із чотирьох електропечей зварилася сталь. Починається процес розливки металу. Майже вся зміна зосереджується і клопочеться біля ковша та розливних ям, де встановлені підговлені нами форми...

переглядів: 1045
1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.30597 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua