МЕНЮ


13:09

Учора в Кіровограді відбулися цікаві й видовищні заходи, присвячені Великодню. На Театральній площі проводився фестиваль «Писанковий рай», а на майдані перед міською радою було встановлено величезну писанку, розписану місцевими майстрами.

переглядів: 1386
11:00

Так охарактеризував роботу Кіровоградської міської ради у нинішньому складі її секретар Ігор Волков учора на прес-конференції, присвяченій підсумкам двох з половиною років каденції депутатського корпусу.

переглядів: 1156
16:19

Співробітниками УСБУ в Кіровоградській області викрили та припинили протиправну діяльність екс-керівника апарату одного із районних судів Кіровоградщини, який підробляв судові рішення за грошову винагороду.

переглядів: 911
15:41

32-річний чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, ледь не позбавив життя свого 56-річного знайомого. За такі дії особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

переглядів: 868
15:36

На минулих вихідних відбулися чергові матчі XXVI чемпіонату України з бейсболу серед команд дивізіону «А» Вищої ліги.

переглядів: 1070
15:33

Зелені насадження є невід’ємною складовою частиною екосистеми міста та відіграють важливу роль у підтримані нормального екологічного балансу, виконуючи захисні та санітарні функції, тому необхідність збереження та примноження зелених насаджень очевидна.

переглядів: 1856
13:24

На другому пленарному засіданні 25-ї сесії Кіровоградської міської ради депутати внесли зміни до міського бюджету на 2013 рік. Зокрема, близько трьох мільйонів гривень за рахунок вільних залишків коштів спрямовано на ремонти закладів освіти, внутрішньодворової дороги будинку №2 на вулиці Героїв Сталінграда, провулків Ленінського та Ціолковського, будівництво спортивного майданчика ЗОШ першого ступеня «Мрія».

переглядів: 956
15:47

Допомогти кіровоградським дітям із вадами слуху повноцінно влитись у соціум, забувши про свій невтішний діагноз, був покликаний візит спеціалістів Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України Володимира Шевченка та Тетяни Богданович і заступника генерального директора Центру слухомовленєвої реабілітації науково-виробничого підприємства «ВАБОС» Володимира Конюшняка.

переглядів: 1288
1 2 3 ... 12 13 14 »
pgt 0.3123 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua