МЕНЮ


16:15

Директор Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, депутат Кіровоградської міської ради Олег Краснокутський вручив подяки приватним підприємцям Головановій Марії Анісімовні та Компанієць Любові Петрівні, які неодноразово надавали допомогу одягом та взуттям сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

переглядів: 1377
15:35

На минулому сесійному засіданні заступником міського голови, що опікуватиметься питаннями житлово-комунального господарства, обрано Сергія Поліщука.
До цього він очолював дочірнє підприємство «Кіровоградський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», а дорожнє господарство є частиною житлово-комунальної галузі, тож Сергій Поліщук має й власний досвід розв’язання комунальних проблем. Потрапити на інтерв’ю до Сергія Юрійовича виявилось справою нелегкою – він постійно перебуває на об’єктах, ознайомлюється з діяльністю комунальних підприємств, приймає відвідувачів, але знайшов час і поспілкуватися з журналістами «ВГ».

переглядів: 1002
15:02

Найближчим часом у кіровоградському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів буде відкрито дві групи денного перебування для таких вихованців.

переглядів: 89
pgt 0.43487 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua