МЕНЮ


14:59

У Кіровоград привезли заготовку диво-птаха, котрий, розмалюють місцеві художники у традиціях нашого регіону, його буде представлено під час святкування Дня незалежності України на Параді вишиванок – 2013.
Кіровоградські митці переконані: як і наша диво-писанка торік, кіровоградський диво-птах буде одним з кращих. Заступник начальника відділу культури та туризму міської ради Неля Чорна розповіла, що в основу кожного з макетів диво-птаха закладено композиційний принцип побудови української керамічної іграшки-свистунця. Раніше такі маленькі керамічні іграшки створювалися в різних регіонах України, в гончарських осередках.

переглядів: 1234
14:53

2013-й Указом Президента України визначено Роком дитячої творчості. У Кіровограді є всі умови, аби цей рік став для дітей цікавим та змістовним. Таким був лейтмотив понеділкової наради міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів, яка була присвячена саме цій темі.

переглядів: 1339
14:44

Рекомендації щодо зміни назв вулиць Дзержинського, Калініна та Орджонікідзе обласного центру, ухвалені близько місяця тому міською топонімічною комісією, були минулого понеділка предметом розгляду громадської ради при виконкомі Кіровоградської міської ради.

переглядів: 799
14:31

Найближчим часом в обласному дитячо-юнацькому центрі розпочнеться реконструкція, після якої будуть створені належні умови для занять дітей. Таку обіцянку дав, відвідавши цей заклад, голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко.

переглядів: 827
14:22

Обсяги фінансування заходів, зорієнтованих на розвиток кіровоградських машинобудівних підприємств "Червона зірка" та "Гідросила АПМ", зафіксовано в Державній програмі активізації розвитку економіки на 2013 – 2014 роки, затвердженій постановою Кабінету Міністрів України в кінці лютого.

переглядів: 1082
14:16

Одинадцятого квітня в Кіровограді розпочнеться фестиваль "Нейгаузівські музичні зустрічі" до 125-річчя видатного уродженця нашого міста – піаніства, педагога, професора Генріха Нейгауза, чиї життя й діяльність – приклад натхненного служіння Мистецтву.

переглядів: 1107
13:26

Роботодавці, представники профтехосвіти та влади Кіровоградщини розпочали співпрацю у новому форматі, мета якої – покращити ситуацію з професійною освітою та працевлаштуванням молоді.

переглядів: 726
13:10

Здавалось би, весна мала зупинити наступ грипу. Аж ні! У березні рівень захворюваності навіть зріс. При цьому багато хто з нас намагається нездужання з невисокою температурою перенести на ногах, поспішає на роботу, кашляючи, чхаючи. Хто піде до лікаря, коли в носі "закрутило" та в горлі "дере"? А варто. Нагадати про небезпеку цієї хвороби та засоби її протидії ми попросили міського позаштатного терапевта управління охорони здоров’я міської ради Олену Баранову.

переглядів: 1722
13:04

29 – 31 березня в Кривому Розі відбувся чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів (вид програми – боулдерінг). Позмагтися приїхали 65 найсильніших спортсменів із дев’яти регіонів країни – представники 21 вищого навчального закладу України.

переглядів: 755
1 2 3 »
pgt 0.46948 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua