МЕНЮ


14:42

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я, в Центральній бібліотеці для дітей, що по вулиці Попова, 20, пройшов День інформації «Старт здоров’ю дітей». Протягом дня бібліотекарі атакували читачів цікавою інформацією про найбільшу життєву цінність - людське здоров’я, щляхи його збереження та покращення.

переглядів: 926
13:18

Дивіться новини ТТВ від 8.04
ТТВ

переглядів: 790
13:17

Дивіться новини ТТВ від 5.04
ТТВ

переглядів: 754
13:15

Кіровоградський національний технічний університет став 15-м вищим навчальним закладом країни, та першим в Центральній Україні, де відкрито магістратуру за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою».

переглядів: 1326
13:15

З настанням весни на автодорогах Кіровоградщини зросла кількість двоколісних транспортних засобів: скутерів, мотоциклів, мопедів. Ця категорія є найбільш вразливою і у разі дорожньо-транспортної пригоди є менш захищеною.

переглядів: 1003
13:14

Працівники Компаніївського райвідділу міліції УМВС України в Кіровоградській області у результаті проведення слідчих дій затримали за підозрою у скоєнні вбивства 56-річного жителя району. Раніше підозрюваний вже двічі був засуджений за скоєння подібних злочинів, адже позбавив життя двох своїх родичів.

переглядів: 747
13:12

Перевищення дозволеної швидкості руху - одне з найпоширеніших порушень правил дорожнього руху. Яким би обережним та досвідченим водієм ви себе не вважали, при швидкій їзді Вам не уникнути небезпечної ситуації, коли несподівано на дорозі з’являються діти чи водій попереду різко загальмує.

переглядів: 829
13:11

Електронне декларування, як один із чинників сучасних інформаційних технологій, дає можливість перейти на новітні форми митного контролю, скоротити суб’єктам господарювання часові та фінансові витрати при здійснення митних формальностей, а також усунути суб'єктивні чинники і корупційні складові при веденні зовнішньоекономічної діяльності.

переглядів: 739
13:10

Фахівці Держфінінспекції в Кіровоградській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності державної інспекції з карантину рослин по Кіровоградській області встановили порушень на загальну суму 1,3 млн грн.

переглядів: 729
1 2 3 »
pgt 0.43341 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua