МЕНЮ


16:39

Нині в Україні і в нашій області зокрема триває реформування системи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, мета якого – створити умови, за яких до мінімуму буде скорено час прибуття бригади швидкої допомоги до пацієнта та надано йому кваліфіковану допомогу.

переглядів: 1257
16:21

У середу двоє кіровоградців – ветеран війни в Афганістані інвалід війни ІІ групи Ігор Московщук та вдова ветерана Великої Вітчизняної війни Надія Славицька – отримали ордери на квартири.

переглядів: 908
11:21

Його у власній квартирі житлового будинку організував житель Олександрії. Він фальсифікував горілки марок «Олександрія посольська», «Олександрія столична», «Пшенична Олександрія», «Плакуча іва», «Хортиця класична», коньяки торгових марок «Шабо» та «Шустов», а для вибагливих клієнтів – горілку «Бехеровка» та лікер «Бейліс».

переглядів: 1013
11:18

Для підприємців, які працюють на другій групі спрощеної системи оподаткування, з 1 січня поточного року запроваджено податковий (звітний) період – календарний рік. Відтепер, як і платники першої групи, вони звітуватимуть один раз на рік.

переглядів: 708
11:17

В рамках проекту, що допомагає дітям, які залишилися без батьків, знайти нову родину співробітники Кіровоградського обласного художнього музею 4 квітня 2013 року взяли участь у шефському благодійному заході та відвідали вихованців Маловисківської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів. До речі, це вже другий подібний виїзд: 18 січня 2013 року разом із тележурналістами Кіровоградської обласної державної телерадіокампанії музейні співробітники були в гостях у вихованців Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів (с. Пантаївка).

переглядів: 990
11:16

Діти-інваліди, полум’я, пожежа, рятувальне знаряддя, як мало позитиву звучить в цьому поєднанні слів. Але не в ситуації, коли таке поєднання організовує Кіровоградська обласна благодійна організація «Милосердя». Під час весняних канікул, благодійники організували візит дітей з особливими потребами до пожежно-технічної виставки-музею територіального управління МНС у Кіровоградській області.

переглядів: 1077
11:00

Незабаром почнуться травневі свята, та багато наших співвітчизників відправиться на відпочинок за кордон власним автотранспортом. Кіровоградська митниця нагадує, що законодавство України та Митного союзу (Росія, Білорусія, Казахстан) має певні відмінності, тому можливі ненавмисні правопорушення з боку українських автотуристів.

переглядів: 785
09:10

Після опрацювання спеціалістами управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради існуючої схеми маршрутів громадського транспорту обласного центру з представниками проекту «Easyway» у кіровоградців та гостей міста з’явилась можливість користуватись інтерактивною картою маршрутів громадського транспорту, повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради

переглядів: 811
1 2 »
pgt 0.60076 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua