МЕНЮ


19:04

Ці люди, а особливо діти, ображаються, коли їх називають інвалідами. У них просто обмежені можливості, але вони такі ж повносправні, як і решта членів суспільства. А інколи набагато талановитіші за своїх ровесників. Такою є Оля Ніколаєвська, 16-річна дівчина, яка, прагне реалізувати себе якомога змістовніше в цьому житті. Вона має неабиякий філологічний дар, який дістався їй від мами – редактора обласного радіо "Скіфія-Центр". Дівчинка пише чудові вірші, казки, оповідання. Окрім цього, вона грає на бандурі, танцює, робить ляльки-мотанки, вишиває бісером. А до того всього вона – одна з перших учениць 10-го класу ЗОШ №24, бере участь у різноманітних конкурсах та фестивалях.

переглядів: 1016
18:56

У Кіровограді, як і в Україні в цілому, до недавнього часу існувала недосконала система надання адміністративних послуг, яка мала величезну кількість недоліків, що створювали значні труднощі в отриманні адміністративних послуг та документів дозвільного характеру.

переглядів: 2089
18:50

Перший заступник голови Кіровоградської міської ради організації ветеранів України Володимир Зуєв відзначив своє 70-річчя. З ювілеєм Володимира Савелійовича під час понеділкової наради з керівниками виконавчих органів міської ради привітав міський голова Олександр Саінсус й вручив імениннику пам’ятний адрес та подарунок.

переглядів: 866
18:43

Міжнародний день визволення в‘язнів фашистських концтаборів відзначається щороку 11 квітня, оскільки саме в цей день 1945 року в’язні Бухенвальда підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців і вийшли на волю. Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей – це справжні уроки мужності для молодого покоління. Усього на території Німеччини та окупованих нею країн діяло більше 14 тисяч концтаборів. За визнанням самих есесівців, в’язень, тривалість життя якого в таборі складала менше року, приносив нацистам майже півтори тисячі рейхсмарок чистого прибутку.

переглядів: 1129
18:32

Нещодавно розпочався і триватиме до кінця травня весняний призов на строкову військову службу військовозобов’язаних громадян. У зв’язку з цим четвертого квітня в обласній філармонії відбулися врочистості з нагоди відправки молодого поповнення з обласного центру та Кіровоградського району до Збройних сил й інших військових формувань України.

переглядів: 818
18:27

Органи прокуратури виявили численні порушення вимог законодавства у сфері безпеки та якості харчування, повідомляє прес-служба цього відомства.

переглядів: 713
18:12

У квітні два приватних виші святкують ювілей – 20-річчя з дня створення Кіровоградського інституту комерції (ректор – професор, кращий підприємець Н. Василенко) та Соціально-педагогічного інституту "Педагогічна академія" (ректор – доктор педагогічних наук, професор, володар Срібного знака за успішний розвиток освіти в регіоні В. Василенко).

переглядів: 998
18:04

Справжня серійна злодійка тримала відповідь недавно в Ленінському районному суді Кіровограда. 28-літній Олександрі із селища Нового поставили в провину десять крадіжок, вчинених протягом липня – жовтня 2011 року.

переглядів: 859
18:00

Як відомо, з початку цього року реєстрацією прав власності на нерухоме майно займаються державна реєстраційна служба та нотаріуси, а не комунальні підприємства – бюро технічної інвентаризації, як це було раніше. Наш кореспондент вирішив з’ясувати, чим займаються зараз у КП "Кіровоградське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації".

переглядів: 2582
1 2 »
pgt 0.46519 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua