МЕНЮ


15:56

У країні повним ходом іде реформування галузі охорони здоров’я. Для визначення ефективності таких змін було визначено три пілотні області (Вінницьку, Дніпропетровську, Донецьку) та місто Київ. Але й інші території визначають для себе найоптимальніші шляхи реформування. Не став винятком у цьому загальному процесі й Кіровоград. Про майбутні зміни, які заплановано запровадити в обласному центрі вже з першого липня цього року, на прес-конференції докладно розповіла журналістам начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук.

переглядів: 1370
15:44

Якщо фізична особа-підприємець, яка застосовує спрощену систему оподаткування, змінила своє прізвище, ім’я, по-батькові або серію та номер паспорта, до виданого їй Свідоцтва платника єдиного податку вносяться зміни. Для цього такій особі необхідно подати до органу ДПС за місцем реєстрації відповідну заяву. Заява подається протягом місяця з дня виникнення змін.

переглядів: 967
15:37

«Як і очікувалося, погодні умови на території України покращилися, температура повітря продовжує зростати, а рівні води у річках поступово ідуть на спад», – зазначив на брифінгу Микола Кульбіда.

переглядів: 973
15:31

Працівники Маловисківського райвідділу міліції УМВС України в Кіровоградській області у результаті проведення слідчих дій встановили особу підозрюваного у скоєнні крадіжки з магазину. Ним виявився 27-річний місцевий житель.

переглядів: 831
15:24

Боротьба з корупцією, дотримання прав людини та вдосконалення роботи міліції за норами нового КПК – одні із пріоритетних завдань, визначених колегією Управління МВС України в Кіровоградській області, засідання якої відбулося 16 квітня 2013 року. У роботі колегії взяли участь начальник УМВС генерал-майор міліції Костянтин Пожидаєв, його заступники, керівництво галузевих служб та міськрайорганів.

переглядів: 1229
14:42

Кіровоградська митниця нагадує, що громадяни при переміщенні через кордон України можуть скористатися двоканальною системою митного контролю товарів та транспортних засобів.

переглядів: 1419
09:39

Голованівський район відзначив своє 90-річчя виконанням завдання Президента – і без рекордів не обійшлося, повідомляє прес-служба ОДА

переглядів: 1156
pgt 0.45737 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua