МЕНЮ


17:31

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у травні 2013 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 688
15:44

Службові особи СТОВ протягом 2010-2012 років в своїй господарській діяльності використовували сільськогосподарські угіддя, договори оренди по який не зареєстровані Управлінням Держкомзему. При реалізації продукції, вирощеної на таких угіддях, відображали податкові зобов’язання з ПДВ не в загальній декларації з ПДВ, а в спеціальній (скороченій) декларації. Такі дії посадовців призвели до умисного ухилення від сплати податку на додану вартість на загальну суму майже 2,5 млн. грн. та фактичного ненадходження в бюджет грошових коштів у великих розмірах.

переглядів: 716
15:42

Правоохоронці охоче відгукнулися на звернення керівництва Кіровоградської обласної станції переливання крові, адже тривалий час співпрацюють із медичним закладом. Протягом лише двох днів вже понад 60 працівників органів внутрішніх справ регіону поділилися із хворими частинкою життєдайної рідини.

переглядів: 641
pgt 0.40816 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua