МЕНЮ


16:31

З метою привернення уваги громадськості до питань безпеки праці та уникнення виробничого травматизму в рамках тижневика із запобігання професійним захворюванням та до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28 квітня, для керівників і відповідальних осіб кіровоградських підприємств й організацій було проведено семінар-нараду, де порушувались питання забезпечення безпечних умов праці.

переглядів: 758
16:28

В першому кварталі 2013 року від юридичних осіб Кіровоградської області до місцевого бюджету надійшло майже 4 мільйони гривень єдиного податку, що складає 109,4 відсотки від очікуваного. Порівняно з аналогічним періодом минулого року показники зросли на 71,8 відсотка або на 1,6 млн. грн.

переглядів: 755
16:27

З початку 2013 року за рахунок контрольно-перевірочної роботи податковими органами Кіровоградської області встановлено 35 випадків порушень порядку нарахування та перерахування до бюджету сум податку на доходи фізосіб, належних при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам. В результаті проведених заходів донараховано 1,6 млн. грн.

переглядів: 757
16:27

Відділ реєстрації користувачів інформаційно-довідкового департаменту при ДПС у Кіровоградській за три місяці поточного року видав 3663 безкоштовних електронних ключів.

переглядів: 637
16:26

ДПС у Кіровоградській області нагадує, що з 4 січня цього року набрав чинності Закон № 5503, який вніс зміни до податкового кодексу України, зокрема, змінено ставки екологічного податку.

переглядів: 787
16:25

Згідно Податкового кодексу України юридичні особи-платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 1 лютого цього ж року подають органу ДПС за місцезнаходженням об’єкта нерухомості декларацію. У такій декларації річна сума податку розбивається рівними частками поквартально.

переглядів: 21
16:25

ДПС у Кіровоградській області нагадує, що громадяни, які приватизували власну земельну ділянку та є членами садівничого товариства, сплачують земельний податок самостійно. У таких громадян обов’язково має бути документ, що засвідчує право власності.

переглядів: 702
16:24

Якщо банк за умовами договору зараховує фізичній особі-підприємцю на його розрахунковий рахунок суму депозиту, така сума не включається до складу доходу (виручки у грошовій та натуральній формі).

переглядів: 611
16:22

Кіровоградські податківці констатують – цього року кампанія з декларування доходів громадян, отриманих торік, проходить доволі активно. Про це свідчить попередній аналіз, проведений фахівцями місцевих органів ДПС.

переглядів: 997
1 2 3 »
pgt 0.41235 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua