МЕНЮ


14:01

…щоб взяти участь у І Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ ступенів акредитації за професією «Токар».

переглядів: 966
14:00

26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався вибух, який повністю зруйнував його реактор.

переглядів: 694
12:36

Сьогодні відбулося перше засідання 25-ї сесії Кіровоградської міської ради.

переглядів: 708
11:29

В минулі часи при дорожньо-транспортній пригоді водії самі надавали першу допомогу постраждалим, проте зараз ситуація докорінно змінилася. У більшості випадків водії просто залишають місце пригоди, навіть не впевнившись, чи потрібна допомога іншим учасникам ДТП. Що змушує водіїв тікати подалі від скоєного злочину? Майже ніхто з них не замислюється, що завтра на місці пригоди допомоги може потребувати він сам або ж його рідні і близькі.

переглядів: 1035
11:27

Головне управління Пенсійного фонду в області нагадує, що відповідно до ст. 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» до числа платників єдиного внеску належать особи, що забезпечують себе роботою самостійно, але при цьому не є суб’єктами підприємницької діяльності чи найманими працівниками. Мова йде про громадян, які займаються незалежною професійною діяльністю (науковою, літературною, артистичною, художньою, освітньою, викладацькою), медичною або юридичною практикою (у тому числі адвокатською, нотаріальною діяльністю), а також громадян, які провадять релігійну (місіонерську) чи іншу подібну діяльність, та отримують безпосередньо від такої діяльності дохід.

переглядів: 769
10:58

У зв’язку із закінченням опалювального сезону 2012-2013 років- змінено графік роботи підприємства на літній період! Абонентські відділи КП «Теплоенергетик» працюватимуть за наступним розкладом:

переглядів: 874
pgt 0.44819 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua