МЕНЮ


11:05

19 квітня у спортивному залі "Ікар" КЛА НАУ розпочалися змагання з баскетболу, що тривали до 21 квітня. У турнірі взяли участь вісім команд – як студентів названого вищого навчального закладу, так і вихованців спортивних закладів мста.

переглядів: 714
18:21

У Кіровограді відзначили 125-річчя Генріха Нейгауза – видатного піаніста й педагога, уродженця нашого міста. До цієї дати було приурочено чимало цікавих заходів – це і творчі фестивалі, й відкриття пам’ятної дошки та бронзового погруддя Генріха Нейгауза.
Так, 11 квітня на фасаді першого корпусу музичної школи №1, яка тридцять років носить ім’я Генріха Нейгауза, відкрито пам’ятну дошку з барельєфом видатного музиканта, виконаним кіровоградським скульптором Віктором Френчком. В урочистому заході взяли участь міський голова Олександр Саінсус, депутат Кіровоградської міської ради Вадим Дрига, директор музичної школи № 1 Євгенія Малявкіна та гості фестивалю: онук Генріха Нейгауза – президент Всеізраїльського музичного центру “Neuhaus”, публіцист, піаніст Генріх Нейгауз-молодший та народна артистка Росії професор Московської державної консерваторії ім. П. Чайковського учениця Генріха Нейгауза-старшого Маргарита Федорова.

переглядів: 1025 / коментарі (1)
18:14

9 травня вся Україна відзначатиме 68-у річницю Перемоги у Великій Вітчизняій війні 1941 – 1945 років.

переглядів: 834
18:11

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2013 р. № 210 "Про внесення зміни до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011 р. № 238", продовжено термін формування Єдиного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, до 1 жовтня 2013 року.

переглядів: 637
18:08

У рамках робочої поїздки до Кіровоградської області відбулася зустріч голови Державної пенітенціарної служби України Олександра Лісіцкова із головою облдержадміністрації Андрієм Ніколаєнком, його заступником Галиною Пастух, головою обласної ради Миколою Ковальчуком і міським головою Олександром Саінсусом.

переглядів: 634
17:53

Про нескінченні черги у дитячі садки Кіровограда ходять легенди. Батьки хочуть стати на чергу в дитячий садок мало не до народження дитини. Татусі і бабусі, а часом і самі мами, не встигнувши отримати свідоцтво про народження немовляти, поспішають у садочок. Знайома картина? Але вона вже в минулому.
З метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури реєстрації та вільного доступу до інформації з 1 вересня 2012 року в місті запроваджена електронна реєстрація дітей на чергу в дошкільні навчальні заклади, які знаходяться у комунальній власності міста.

переглядів: 3738
17:17

13 квітня, Землю накрила потужна магнітна буря. Пік магнітних коливань припав на вечірні години 13 квітня та тривав до третьої години ранку наступного дня. У працівників швидкої допомоги тієї ночі та у неділю побільшало викликів до хворих на гіпертонію, інші серцево-судинні захворювання. Терапевти також стверджують, що до них зросли черги вже через два дні після фіксації магнітної бурі. Чимало скарг на самопочуття довелося почути і від знайомих – у когось просто боліла голова, не хотілося вставати з ліжка, а в декого значно підскочив тиск.

переглядів: 2654
16:58

Початок "У лабетах ворога" (частина I)
Згодом ми втяглися, пристосувалися, притерпілися...
Я потрапив під владу страшної, жорстокої людини – змінного майстра Вальтера Шульца. З першої зустрічі його фізіономія викликала в мене жах і огиду.

переглядів: 958
16:47

На Чемпіонаті України з паверліфтингу, який проходив у Черкасах та в Одесі, кіровоградець Андрій Миронов виборов перше місце і став чемпіоном України з паверліфтингу в розділі "Жим штанги лежачи".
24 березня на відкритому чемпіонаті Кіровоградської області з паверліфтингу у ваговій категорії до 60 кг спортсмен посів перше місце з результатом жиму штанги 115 кг, за що отримав звання майстра спорту.

переглядів: 810
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.45082 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua