МЕНЮ


15:00

Протягом січня – березня 2013 року на Кіровоградщині зареєстровано 2650 народжень і 4358 смертей.

переглядів: 630
14:59

У керівному складі управління МВС в області та деяких райвідділів міліції Кіровоградщини відбулися кадрові зміни.

переглядів: 671
14:54

Надзвичайно цікаву виставку у форматі "два в одному" було відкрито дев’ятого квітня в галереї "Єлисаветград" – "Українські художники як невід’ємна частина світового культурного спадку".

переглядів: 876
12:27

У Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.Чижевського відбувся майстер-клас від Ірини Кудревич.
Майстриня продемонструвала, як можна створити неповторні речі з допомогою техніки боро.

переглядів: 568
19:04

Ці люди, а особливо діти, ображаються, коли їх називають інвалідами. У них просто обмежені можливості, але вони такі ж повносправні, як і решта членів суспільства. А інколи набагато талановитіші за своїх ровесників. Такою є Оля Ніколаєвська, 16-річна дівчина, яка, прагне реалізувати себе якомога змістовніше в цьому житті. Вона має неабиякий філологічний дар, який дістався їй від мами – редактора обласного радіо "Скіфія-Центр". Дівчинка пише чудові вірші, казки, оповідання. Окрім цього, вона грає на бандурі, танцює, робить ляльки-мотанки, вишиває бісером. А до того всього вона – одна з перших учениць 10-го класу ЗОШ №24, бере участь у різноманітних конкурсах та фестивалях.

переглядів: 1002
18:56

У Кіровограді, як і в Україні в цілому, до недавнього часу існувала недосконала система надання адміністративних послуг, яка мала величезну кількість недоліків, що створювали значні труднощі в отриманні адміністративних послуг та документів дозвільного характеру.

переглядів: 2074
18:50

Перший заступник голови Кіровоградської міської ради організації ветеранів України Володимир Зуєв відзначив своє 70-річчя. З ювілеєм Володимира Савелійовича під час понеділкової наради з керівниками виконавчих органів міської ради привітав міський голова Олександр Саінсус й вручив імениннику пам’ятний адрес та подарунок.

переглядів: 845
18:43

Міжнародний день визволення в‘язнів фашистських концтаборів відзначається щороку 11 квітня, оскільки саме в цей день 1945 року в’язні Бухенвальда підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців і вийшли на волю. Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття фашистських катівень. Біографії цих людей – це справжні уроки мужності для молодого покоління. Усього на території Німеччини та окупованих нею країн діяло більше 14 тисяч концтаборів. За визнанням самих есесівців, в’язень, тривалість життя якого в таборі складала менше року, приносив нацистам майже півтори тисячі рейхсмарок чистого прибутку.

переглядів: 1124
18:32

Нещодавно розпочався і триватиме до кінця травня весняний призов на строкову військову службу військовозобов’язаних громадян. У зв’язку з цим четвертого квітня в обласній філармонії відбулися врочистості з нагоди відправки молодого поповнення з обласного центру та Кіровоградського району до Збройних сил й інших військових формувань України.

переглядів: 814
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.44918 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua