МЕНЮ


18:27

Органи прокуратури виявили численні порушення вимог законодавства у сфері безпеки та якості харчування, повідомляє прес-служба цього відомства.

переглядів: 697
18:12

У квітні два приватних виші святкують ювілей – 20-річчя з дня створення Кіровоградського інституту комерції (ректор – професор, кращий підприємець Н. Василенко) та Соціально-педагогічного інституту "Педагогічна академія" (ректор – доктор педагогічних наук, професор, володар Срібного знака за успішний розвиток освіти в регіоні В. Василенко).

переглядів: 995
18:04

Справжня серійна злодійка тримала відповідь недавно в Ленінському районному суді Кіровограда. 28-літній Олександрі із селища Нового поставили в провину десять крадіжок, вчинених протягом липня – жовтня 2011 року.

переглядів: 856
18:00

Як відомо, з початку цього року реєстрацією прав власності на нерухоме майно займаються державна реєстраційна служба та нотаріуси, а не комунальні підприємства – бюро технічної інвентаризації, як це було раніше. Наш кореспондент вирішив з’ясувати, чим займаються зараз у КП "Кіровоградське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації".

переглядів: 2574
17:52

Кажуть, одягати спортивний костюм на всі випадки життя – це несмак. Та це аніскільки не турбувало кіровоградця Миколу, охоронця автостоянки, який носив його і на роботу, і на ринок, і в гості.

переглядів: 560
17:47

Парламентський комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією рекомендує Верховній Раді ухвалити зміни до Закону "Про засади запобігання і протидії корупції", згідно з якими на посади в регіональних (територіальних) органах прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки та суддів у межах однієї адміністративно-територіальної одиниці не може претендувати громадянин, бодай одна близька особа якого працює в одному із цих органів у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

переглядів: 675
17:41

Органи внутрішніх справ Кіровоградщини завершили оперативно-профілактичну операцію "Канікули", яку проводили під час весняних шкільних канікул. Ці заходи були спрямовані на попередження правопорушень серед неповнолітніх.

переглядів: 578
17:33

Щорічний обласний конкурс виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Кіровоградщини під назвою "Паросток" завершився великим оглядом хореографічних колективів у залі обласної філармонії.

переглядів: 1139
17:25

В Україні пройшло музичне свято "День українського баяна та акордеона", під час якого відбулися виступи баяністів у 32-х містах та грандіозний дев’ятигодинний концерт у Києві.

переглядів: 1026
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.45303 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua