МЕНЮ


11:15

Наприкінці березня в обласному краєзнавчому музеї відкрилась виставка "Паперові дива", на якій були представлені кращі зразки декоративно-ужиткової творчості учнів професійно-технічних закладів області на тему "Японське народне мистецтво очима українців".
Експозицію спільно підготували працівники обласного краєзнавчого музею та Кіровоградського державного будинку художньої й технічної творчості. Участь у ній взяли учні майже всіх професійно-технічних закладів області, які представили понад 300 експонатів.

переглядів: 818
11:04

Жайворонки, солов’ї, горобці, синиці… Яких тільки пташок не було на виставці в обласній науковій універсальній бібліотеці імені Д.Чижевського, що відкрилася до Міжнародного дня птахів.
Свої ексклюзивні вироби ручної роботи на ній представили майстрині Кіровоградської міської громадської організації "Єлисаветградський узвіз".

переглядів: 861
11:02

Першого квітня з ініціативи молодіжної ради при виконавчому комітеті міської ради та за сприяння місцевої влади на площі перед будівлею Кіровоградської міської ради проведено гумористичну розважальну програму для мешканців і гостей міста.

переглядів: 889
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9
pgt 0.42045 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua