МЕНЮ


13:07

Тисячі людей з різних куточків України вирушили 27 років тому в Чорнобиль ліквідовувати наслідки жахливої аварії. Був серед них і кіровоградець Олександр Крилов – той самий Крилов, якого в нашому місті знають передусім як колишнього начальника відділу ДАІ. Ось що Олександр Георгійович розповів про чорнобильський період свого життя:
– У 1986 році я працював у Кіровоградській автошколі ДТСААФ майстром виробничого навчання.

переглядів: 550
12:54

Чотири роки позбавлення волі – таке покарання призначив недавно Кіровський районний суд Кіровограда 21-літньому місцевому жителю Андрію П., визнавши його винним у хуліганстві, яке виразилося у безпричинній стрілянині по людях зі страйкбольного автомата. Та, згідно із цим же вироком, ізолюють від суспільства Андрія лише тоді, коли він вчинить новий злочин протягом найближчих трьох років.

переглядів: 614
12:41

Посадовців контролюючих органів, які займаються утисками бізнесу, хочуть карати штрафами від 850 до 2500 гривень.

переглядів: 534
12:39

Служба безпеки України затвердила інструкцію про порядок роботи з повідомленнями, що надходять за телефонами довіри.

переглядів: 733
11:53

Міністерство внутрішніх справ України розробило законопроект, яким передбачено більш високі, ніж зараз, штрафи за ряд порушень Правил дорожнього руху.

переглядів: 582
11:51

У Ленінському районному суді Кіровограда завершився розгляд кримінальної справи стосовно місцевого жителя, обвинуваченого у розбещенні дитини.

переглядів: 612
11:39

Ледь не відправив кілька місяців тому на той світ свою сестру 46-літній кіровоградець Віктор М., вгородивши їй у живіт ножа. Недавно в обставинах цього випадку розбирався Кіровський районний суд.

переглядів: 644
11:35

Галерея "Єлисаветград" продовжує підносити кіровоградцям приємні сюрпризи. Цього разу ним стала презентація 19 квітня одного з примірників Біблії з ілюстраціями Сальвадора Далі (іспанський художник, один з найвидатніших сюрреалістів ХХ століття) від харківського видавництва "Книжковий клуб сімейного дозвілля".
Це видавництво є представником в Україні концерну "Бертельсманн", який на даний час має права на відтворення ілюстрацій великого іспанця. Разом з виданням на виставці представлено також тринадцять репродукцій ілюстрацій Сальвадора Далі із Книги книг.

переглядів: 662
11:13

З 29 квітня телеглядачі побачать не просто оновлений, а зовсім новий канал TTV. Про це повідомив редакції його режисер Андрій Жаров.

переглядів: 794
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.41627 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua