МЕНЮ


15:28

Уранці минулої п’ятниці в небо над Кіровоградом здійнялося неймовірно багато голубів і повітряних кульок, що нагадало містянам – у школах відбулося свято останнього дзвоника.

переглядів: 1200
15:23

Відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Кіровограді пройде масштабно і всеохоплююче.
Міська влада постаралася зробити його незабутнім для всіх маленьких кіровоградців: з концертами, конкурсами, спортивними змаганнями, екскурсіями.

переглядів: 1190
15:03

У Кіровограді 23 – 25 травня в кінотеатрі "Зоряний" та в КДПУ ім. В. Винниченка проходив ІІI Молодіжний фестиваль аматорського кіно "Ранок".
Загалом, було 155 фільмів від 125 учасників із семи країн світу.

переглядів: 1065
14:33

Медичні огляди в різних мікрорайонах Кіровограда, що проводяться в рамках акції "Здорові жителі – здорове місто", набули широкої популярності серед кіровоградців. Так, під час медогляду, що проходив минулого тижня в селищі Новому, щодня у тутешнє відділення загальної практики – сімейної медицини КП "Поліклінічне об’єднання м. Кіровограда" зверталось близько сімдесяти осіб.

переглядів: 1046
14:21

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради своїм рішенням надав дозвіл Кіровоградській обласній громадській організації "Інформаційно-ресурсний центр" на реалізацію в нашому місті проекту "Історична лінія".

переглядів: 1287
13:50

Довгий час не заростала народна стежка в цю квартиру на вулиці Пацаєва в Кіровограді. З якими тільки бідами не йшли туди жінки – у тієї чоловік почав зазирати в чарку, в іншої – ухилятися від подружнього обов’язку, бо знайшов молодшу, ще одну замучили болі в попереку і т.п.

переглядів: 1178
11:41

Близько двох років тому Державна судова адміністрація України уклала із національними університетами "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого" та "Одеська юридична академія" договори про співпрацю у підготовці фахівців з вищою юридичною освітою. Відповідно до цих договорів, обидва вузи зобов’язані організувати навчання зарахованих на конкурсній основі з числа рекомендованих Державною судовою адміністрацією осіб за рахунок державного бюджету. Про те, як отримати таку рекомендацію, розповіла завідувач сектору кадрової роботи територіального управління Державної судової адміністрації України в Кіровоградській області Юлія Кореняк:

переглядів: 1371
11:35

У вівторок близько 16-ї години міліція Кіровограда отримала телефонне повідомлення про те, що заміновано приміщення автостанції № 1. Чоловік, який телефонував, відмовився називати себе.

переглядів: 1203
11:11

Нова державна установа почала діяти в Кіровограді – головне управління Міністерства доходів та зборів України в області. Вона – правонаступник місцевого територіального органу Державної податкової служби України, яку в березні цього року об’єднано із Державною митною службою в одну систему – новоствореного Міністерства доходів і зборів.

переглядів: 1257
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.30731 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua